e
sv

Bir kadının sözlüğü 12 anlam

959 Okunma — 16 Temmuz 2022 12:31
bir kadının sözlüğü
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kadınların bir el kitabıyla gelmeleri gerektiğini sık sık düşündüm (veya yakındım). Bir man sayfasında bir şeylerin yazılmasını seven benim gibi linux meraklıları için, kesinlikle hayatı çok daha kolay hale getirecektir.

Bu amaçla, herhangi bir “kadın el kitabına” (eğer varsa) dahil edilmesi gereken bir şey var: bu bir tür sözlük. Temel olarak, kadınların söylediği yaygın şeyleri ve gerçekte ne anlama geldiklerini listeler .

Bir kadının sözlüğü

 • “İyi”Bu, kadınların haklı olduklarını düşündüklerinde, ancak artık tartışmanızı duymaya dayanamadıklarında herhangi bir tartışmanın sonunda kullandıkları kelimedir. Bu, susmanız gerektiği anlamına gelir. (Nasıl göründüğünü tanımlamak için ASLA “iyi” kelimesini kullanmayın. Bu, bu argümanlardan birine sahip olmanıza neden olur.)
 • “Beş dakika”Bu yarım saat. Bu, siz çöpü atmadan önce futbol oyununuzun sürmesi gereken beş dakikaya eşdeğerdir, bu nedenle kadınlar bunun eşit bir ticaret olduğunu düşünürler.
 • “Hiç bir şey”Bu gerçekten bir şey ifade ediyor ve ayak parmaklarının üzerinde olmalısın. “Hiçbir şey” genellikle bir kadının sizi tersyüz etmek, baş aşağı ve geriye çevirmek istemesi hissini tanımlamak için kullanılır. “Hiçbir şey” genellikle “Beş Dakika” sürecek ve “İyi” kelimesiyle biten bir argüman anlamına gelir.
 • “Devam Et” (kaşları kaldırarak)Bu izin DEĞİLDİR; bu bir cesaret! İzin almakla karıştırırsanız, kadın “Hiçbir şey” için üzülecek ve “İyi” kelimesiyle biten “beş dakikalık” bir tartışmanız olacak.
 • “Devam Et” (normal kaşlar)Bu da izin değil . “Pes ediyorum” veya “istediğini yap çünkü umurumda değil” anlamına gelir. Sadece birkaç dakika içinde “Devam Et” şeklinde bir kaşınız çıkacak, ardından “Hiçbir şey” ve “İyi” gelecek ve sakinleştiğinde sizinle “Beş Dakika” hakkında konuşacak.
 • (Sesli İç Çekiş)Bu aslında bir kelime değil, yine de genellikle sözlü bir ifadedir ve erkekler tarafından çok sık yanlış anlaşılır. “Yüksek Sesle İç Çekmek” senin tam bir aptal olduğunu düşünüyor ve neden burada durup seninle “Hiçbir şey” için tartışarak zamanını boşa harcadığını merak ediyor demektir.
 • (Yumuşak İç Çekme)Yine, bir kelime değil, yine de sözlü bir ifade. Yumuşak İç Çekmeler, bazı erkeklerin gerçekten anladığı birkaç şeyden biridir. Bir an için mutlu olduğu anlamına gelir. En iyi seçeneğiniz, anın biraz daha uzun süreceği umuduyla hareket etmemek veya nefes almamaktır.
 • “Ey”Bu kelime – ardından herhangi bir ifade – sorundur. Örnekler arasında “Ah, bir anlayayım” veya “Ah, dün gece ne yaptığınız hakkında onunla konuştum” sayılabilir. Bir açıklamadan önce “Oh” diyorsa, en yakın çıkışa koşun – yürümeyin -.

  Giysilerinizi pencereden dışarı atmayı bitirdiğinde size “İyi” olduğunu söyleyecektir, ancak sizinle en az iki gün konuşmasını beklemeyin. (“Oh”, bir cümlenin öncüsü olarak genellikle bir yalana yakalandığınızı gösterir). Bundan kurtulmak için daha fazla yalan söylemeye çalışmayın, yoksa kaşlarınız havaya kalkar, “Devam edin”, bazen onları o kadar tarif edilemez davranışlar izlersiniz ki kendimi onlar hakkında yazmaya kıyamam.

 • “Sorun yok”Bu, bir kadının bir erkeğe söyleyebileceği en tehlikeli sözlerden biridir. “Sorun değil”, yaptığınız her şey için cezanın ne olacağına karar vermeden önce uzun uzun düşünmek istediği anlamına gelir. “Sorun değil” genellikle “İyi” kelimesiyle ve kaşları kaldırılmış “Devam Et” ile birlikte kullanılır. Bunu planlamak için zamanı olduğunda, büyük bir belanın içindesiniz.
 • “Lütfen Yap”Bu bir açıklama değil, hastalıklı ve çarpık bir teklif. Kadın sana yaptığın şey için bir bahane bulma şansı veriyor. Başka bir deyişle, kendinizi daha da fazla belaya sokma şansı. Bunu doğru bir şekilde ele alırsanız, “Sorun değil” almamalısınız.
 • “Teşekkürler”Kadın sana teşekkür ediyor. Bayılmayın ve gizli anlamlar aramayın. “Hoş geldin” demen yeterli.
 • “Çok teşekkürler”Bu, “Teşekkürler” den önemli ölçüde farklıdır. Bir kadın sana gerçekten sinirlendiğinde “Çok Teşekkürler” der. Bunu genellikle Yüksek Sesle İç Çekme izler ve onu duygusuz bir şekilde incittiğinizi gösterir. Yüksek Sesle İç Çekmeden sonra neyin yanlış olduğunu sormamaya dikkat edin, çünkü o sadece “Hiçbir şey” diyecektir.

Kestiremediğiniz diğer anlamları en iyi bulacağınız yer için tıklayın 🙂

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Bir kadının sözlüğü 12 anlam