e
sv

Yazın yapılacak en güzel maske, buz maskesiyle cildinizi dinç tutun

113 Okunma — 12 Aralık 2023 14:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yazın hem cildinizi serinletecek hem de dinç tutacak bir yöntem!

Yazın vazgeçilmezi olan buz yalnızca içeceklerimizi soğutmaya yaramakla kalmıyor, cilt sıkıntılarımıza da doğan tahlil oluyor. Cildinizin sağlıklı, dinç ve parlak gözükmesini istiyorsanız kesinlikle her gün buz ile masaj yapmalısınız. Buz gözeneklerinizi sıkılaştırarak daha sıkı bir cilde sahip olmanızı sağlar. Böylelikle daha genç, daha parlak, daha dinç ve kırışıklardan arınmış bir cilde sahip olursunuz. Ee daha ne ister insan..

Buz Yüze Nasıl Uygulanır?

Buzu yüzümüze uygularken dikkat etmemiz gereken çok kıymetli bir nokta var o da buzun cildimizle direkt temasından kaçınmak. Direkt temasta buz, yüzümüzdeki kılcal damarları barizleştirerek yüzümüze ziyan verir. Buzu pak bir bez modülüne ya da peçeteye sararak yüzümüze yaklaşık 5-6 dakika kadar yavaş yavaş masaj yaparak uygulamalıyız.

Buzun Cildimize Mucizevi Etkisi

Sivilce sorunlarından, kırışık ciltlere kadar birçok sorunu ortadan kaldırıyor. Buyurun buzun cildimize yararlarına birlikte bakalım.

Buz cildimizle temas ettiği sırada şok tesiri yaratarak sıkılaştırıcı özelliği ile gözenekleri önemli oranda küçültür.

Buz sadece gözenek sıkılaştırıcı değil, birebir vakitte güneşten kaynaklı cilt lekelerini, ciltteki kararmaları ve kan deveranını hızlandırarak cildin daha canlı ve parlak durmasını sağlar.

Kan sirkülasyonuna bağlı olarak mor göz altlarına birebir doğan tahlildir.

Temiz bir beze buz küplerini sararak yüzümüze yavaşça masaj yaparak her gün günde 2-3 kez yapabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra buzu yeniden bir beze sararak kollarınıza ve bacaklarınıza masaj yapın, böylelikle daha sıkı bir beden sizi bekliyor olacak.

Yaşam

Buz,Göz,Sıkı

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Yazın yapılacak en güzel maske, buz maskesiyle cildinizi dinç tutun