e
sv

İlişkideki sorunları bitiren formül! “Bana deli divane olsun” diyenlere özel tüyo!

70 Okunma — 20 Aralık 2023 14:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İlişkiniz sağlıklı, keyifli ve romantik olsun istiyorsanız gerçek yerdesiniz. Münasebetinde bu kuralları uygulayanlar kısa müddette değişimi fark edecekler

Mutlu, romantik ve sağlıklı bir bağlantı için aklınızdaki soruları cevaplayacak ve uyguladığınızda bağlantınızda ve bağlantınızda olumlu tarafta değişime sebep olacak bilgileri sizler için toparladık.

Önce kendinizi tanıyın ve anlayın

İnsan kendisini anlamaya ve tanımaya çalışırsa seçimlerini ve davranışlarını gerçek formda söz eder, kolaylıkla oburlarının tesiri altında kalmaz. Kendine güvenerek ne istediğini anlayan insan tercihlerini de genel olarak gerçek yapacaktır.

Sevgilinizi yahut eşinizi anlayın, tanıyın

Sevgilinizi yahut eşinizi tanımaya vakit ayırın. Neleri sevip sevmediğini, nelerin kırmızı çizgisi olduğunu bilmek karakteri hakkında da bilgi verecektir. Bu durum bağın süreci için kıymetlidir.

Sevgilinizi yahut eşinizi olduğu formda kabul edin

İlişkilerde en sıkıntı kısımlardan biri de budur. Beşerler partnerlerinin birtakım özelliklerini başlarda kabul etmiş gözükürler ancak vakitle bunları değiştirmeye çalışırlar. Bu durumlar genelde alakayı çıkmaza sokar. Partnerinizi olduğu formda kabullenmek yanlışsız olandır zira hiçbir insan hayal ettiğiniz kadar kusursuz olamaz.

Güven hissini zedelemeyin

Güvenmek ilginin temelini oluşturur. Güvenmek kolay değildir, inanç hissine ziyan vermeden, hudutları ihlal etmeden ve saygıyı yitirmeden  ilişkiyi yürütmek değerlidir.

Kıyaslama yapmayın

Partnerinizi diğerleriyle kıyaslamak hakikat olmayan bir davranıştır. Bunu yapmak partnerinize kendisini yetersiz ve kıymetsiz hissettirecektir. Partnerinize kıyaslama yapmak yerine hoş sözlerle yaklaşıp ilginizi daha romantik ve sevgi, hürmet dolu bir hale getirebilirsiniz.

Romantik olmaktan çekinmeyin

Romantizm denildiğinde akla birinci gelen şey ikramlar olsa da bu gerçek değildir. Romantizm karşılıklı olması gereken bir durumdu. Çiftler birbirini şımartmaktan çekinmemeli, birbirlerine karşı gösterdikleri itinası kaybetmemeli. Özel gün beklemeden ikramlar, sürprizler yapılabilir, seyahatlere, yeni yerler keşfetmeye gidilebilir. İltifat etme, okşama, sarılma, öpüşme, özür dileme ve teşekkür etme günlük hayatın bir kesimi yapılırsa ilginin dinamizmini güçlendirir.

İpucu

İlişki,Güven,Doğru

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

İlişkideki sorunları bitiren formül! “Bana deli divane olsun” diyenlere özel tüyo!