e
sv

Yüzyıllık Mucize 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Kemal Harika’nın Ailesiyle Tanışmaya Gidiyor!

229 Okunma — 23 Nisan 2023 15:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star Tv’nin yeni beğenilen dizisi Yüzyıllık Mucize, 2. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Süreyya, Harika’yı karşılamaya gittiğinde Eşref’i görüp onun peşinden koşuyor. Fakat, hayal gördüğünü düşünüyor. Kusursuz, tekrar Kemal’le buluşuyor. Üçüncü buluşmalarında elinde olmadan onu öpüyor. Düğün hazırlıkları devam eden Harika’nın güzelce başı karışıyor. Ali Tahir, konağa giriyor ve sandığın boş olduğunu görüyor. Konaktan çıkarken Harika’yı ve Süreyya’yı görüyor. Yüzyıllık Mucize 3. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Kemal, Harika’nın ailesiyle tanışmaya gidiyor.

Kemal Harika’nın Ailesiyle Tanışmaya Gidiyor!

Yüzyıllık Mucize 3. kısım 1. fragmanında; Kusursuz, birini öptüğünü nişanlısına itiraf ediyor. Süreyya, Harika’yı bu kadar etkileyen adamla tanışmak istiyor. Kemal, bu sefer aşkına sahip çıkmak istiyor ve eline çiçeğini alıp Harika’nın kapısını çalıyor. Süreyya, Kemal’i karşısında görünce ne yapacak?

İşte Yüzyıllık Mucize 3. kısım 1. fragmanı…

YÜZYILLIK MUCİZE 2. KISIMDA NELER OLDU?

Harika ile uçaktan inen Kemal, onun peşinden gidiyor. Bu sırada Süreyya, Kemal’i fark ediyor. Eşref’i gördüğünü zanneden Süreyya, peşinden gitse de ona yetişemiyor. 20 yıl sonra İstanbul’a dönen Kemal’i, Turgut karşılıyor. Turgut’a Harika’nın nişanlı olduğunu söyleyen Kemal, yazgıda bir rastlaşma varsa er ya da geç gerçekleşeceğini söylüyor.

Turgut’la dertleşen Kemal, tüm geçmişinin gizli olduğu sandığı açmalarını ve şehit askerlerin mektuplarını sahiplerine ulaştırması gerektiğini vurguluyor. Cem’in annesinin getirdiği gelinlikleri deneyen fakat beğenemeyen Kusursuz, Kemal’in kendisine bıraktığı notu buluyor.

Bu sırada sandığı bıraktığı emanetçiye giden Kemal, yıllar evvel Süreyya’ya aldığı bilekliği görüyor ve satın alıyor. Akabinde onu arayan ve öyküyü dinlemek isteyen Şahane, onunla buluşuyor. Aldığı bilekliği Harika’ya ikram eden Kemal, Cem’in de yanlarına gelmesini teklif ediyor.

Eve gelince halası Süreyya ile dertleşen Olağanüstü, ona evleneceği insanı nasıl seçtiğini soruyor. Halasının öğütlerini dinleyen Kusursuz, romanını yazarken Kemal’i düşününce bilgisayarı kapatıyor. Sabah yayın konutu ile toplantısı makûs geçen ve Kemal ile buluşan Mükemmel, içinde aşk olan bir roman yazması gerektiğini söylüyor.

Karakterin hayatındaki bayanları yarı yolda bıraktığını nitekim aşık olması gerektiğini söyleyen Mükemmel, ona gereksinimi olduğunu söylüyor. Romanı halası için yazmak istediğini söz eden Şahane, onun yardım edeceğini duyunca memnun oluyor.

Bu sırada Kemal de yıllar evvel kendisiyle ilgili olan gazete haberini Harika’ya gösteriyor. Birebir anlarda sandığın anahtarını almak için Turgut’u Yorgo’ya yollayan Kemal, onun öldüğünü öğreniyor.

Turgut’u yönlendirerek anahtarı bulmasını sağlayan Kemal, Harika’ya, kıssa için daha fazla yardımcı olamayacağını söylüyor. “Bu kıssayı bu türlü yarım bırakamazsın” diyen Olağanüstü da onu öpüyor.

Kemal, gizlice konağın saklı odasına girip sandığı buluyor. Lakin içindekilerin olmadığını fark ediyor. Zımnî geçitten dışarı çıktığı sırada ise, Kusursuz ve ailesini fotoğraf çekinirken görüyor. Süreyya’yı da görüp tanıyan Kemal, neler olduğunu anlamaya çalışırken Müzeyyen onu görüyor. Müzeyyen, Süreyya’ya yanına çağırıp Eşref’in geldiğini söylüyor.

Yüzyıllık Mucize 2. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Süreyya Yıllar Sonra Eşref’i Görüyor!

dizi,Perşembe Dizileri,star tv,Yüzyıllık Mucize,Yüzyıllık Mucize Dizisi

Harika’yı ve Süreyya’yı görüyor. Yüzyıllık Mucize 3. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Kemal, Şahane’nin ailesiyle tanışmaya gidiyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Yüzyıllık Mucize 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Kemal Harika’nın Ailesiyle Tanışmaya Gidiyor!