e
sv

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 38. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sadi Başsavcıyı Öldürmekle Suçlanıyor!

207 Okunma — 02 Mayıs 2023 03:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Show Tv’nin sevilen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Üzere, 38. yeni kısmıyla 4 mayıs perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Sadi, Mert’le konuşup onun babası olduğunu açıklar. Ona, hiç bir hastalığının onu kendisinden ayırmayacağını söyleyip sarılır. Öte yandan Servet, Sadi ile Songül’den intikam almak için harekete geçer. Gelsin Hayat Bildiği Üzere 38. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Sadi, başsavcıyı öldürmekle suçlanıyor.

Sadi Başsavcıyı Öldürmekle Suçlanıyor!

Gelsin Hayat Bildiği Üzere 38. kısım 2. fragmanında; Sadi ile Songül, Araz’ın annesini pavyondan kurtarma operasyonu yapıyor. Mahpustan kaçan Servet, Sadi ve Songül’den intikam almak için bir plan yapıyor. Asuman ise, Derya’ya Sadi’nin onun hakkı olduğu fikrini yerleştirmeye çalışıyor. Songül, başsavcının öldürüldüğünü öğrenip olay yerine gittiğinde Sadi’nin gözaltına alındığını görüyor.

İşte Gelsin Hayat Bildiği Üzere 38. kısım 2. fragmanı…

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ ÜZERE 37. KISIMDA NELER OLDU?

Sadi, Mert’in oğlu olduğunu öğrendikten sonra ne yapacağını bilemez. Üzerine bir de onun çok hasta olduğu haberiyle güzelce yıkılır. Asuman Mert’e, Sadi’nin babası olduğunu ima eder. Songül, Sadi’nin bu güç durumunda yanında olup onu teselli eder. Sadi’ye, gebe olduğunu söyleyemez. Onun bebeği istemeyeceğini düşünmeye başlar. Sadi, Mert’in ortadan kaybolduğunu öğrenir.

Servet, hapishaneden kaçma planları kurmaya başlar. Songül, gebe olduğunu Sadi’ye söyleyemez. Asuman ise, Sadi’nin Mert’in oğlu olduğunu öğrenip bu bombayı patlatmaya hazırlanır. Sadi, Mert’le konuşup onu rahatlatmaya çalışır. Gizem Sadi’yi arayıp Mert’in ortadan kaybolduğunu söyler.

Sadi öğrendiği gerçekle yüzleşmeye çalışırken Songül ise bu süreçte Payaslı’ya dayanak olur. Sadi’nin oğluyla geçiremediği yıllarını ve oğlunun hastalığını düşünen Songül hiç istemediği bir kararın eşiğinde bulur kendini… Can babasının düşmeye bağlı kalıcı bir hasarı olduğunu öğrenir. Sadi’nin olayı öğrenmesiyle inşaat şirketini pek güzel saatler beklemez.

Araz beklemediği bir vakitte karşısında gördüğü annesiyle konuşmaya karar verir. Annesi ise onu, beklemediği bir halde karşılar. Mert’in rahatsızlığı Derya’yı günden güne üzerken Asuman ise kötülüklerinde hudut tanımamaya başlar.

Songül’le Derya’yı birbirlerinden habersiz birbirine düşürmeye çalışan Asuman’ın her atağı boşa çıksa da gün sonunda en büyük zaferini kazanır. Servet içeriden çıkamayacağını anladığında her şeyin bittiğini sanan Sadi ile Songül’e yeni bir plan hazırlar.

Sadi, oğlu için her şeyi göze alır ve onun hayatta kalması için her şeyi yapmak için harekete geçer. Songül, duygusal davranıp onun karnındaki bebeği istemeyeceğini düşünüp çocuğundan vazgeçmeyi düşünür.

Gelsin Hayat Bildiği Üzere 38. Kısım 1.Fragmanı Yayında! Sadi Mert’e Babası Olduğunu Açıklıyor!

Gelsin Hayat Bildiği Üzere,Gelsin Hayat Bildiği Üzere Dizisi,show tv

kam almak için harekete geçer. Gelsin Hayat Bildiği Üzere 38. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Sadi, başsavcıyı öldürmekle suçlanıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 38. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sadi Başsavcıyı Öldürmekle Suçlanıyor!