e
sv

Üç Kız Kardeş 48. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Türkan Derya’yı Şirkette Somer Onları Zor Ayırıyor!

221 Okunma — 02 Mayıs 2023 03:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş, 48. yeni kısmıyla bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Boşanma eşiğinden tekrar dönen iki aşık Türkan ve Somer romantik bir akşam yemeğine sarfiyatlar. Türkan  Somer’e, birinci tanıştıkları anı anlatır. Ona, karşı hissettiklerini anlattıktan sonra Türkan, Somer’in kendisini birinci gördüğü anı taklit edince geceyi iki aşığın kahkahaları çınlatır.Üç Kız Kardeş 48. kısım 2. ön izleme yayınlandı. Türkan Derya’yı, şirkette görünce Somer onları sıkıntı ayırıyor.

Türkan Derya’yı Şirkette Somer Onları Güç Ayırıyor!

Üç Kız Kardeş 48. kısım 2. ön izlemesinde; Türkan, Derya’yı şirkette Mustafa’nın yanında görünce hudutlarına hakim olamıyor. Derya’nın gizlice Mustafa’yla evlenmesi Türkan’ı derinden sarstığı için iki kardeş hengame etmişti ve Türkan ona tokat atmıştı. Rüçhan, iki kardeşi sakinleştirmeye çalışsa da Türkan, Derya’nın üzerinde yürür. Somer, Türkan’ı zorla uzaklaştırır.

İşte Üç Kız Kardeş 48. kısım 2. ön izleme…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 47. KISIM ÖZETİ!

Somer’in Mine’ye gidişiyle, Mine’nin kalbinde yepisyeni umut ışıkları doğar. Mine, bu sefer Somer’i kaybetmek istemez ve güya Türkan hayatlarına hiç girmemiş üzere adımlar atmaya başlar. Somer, Türkan’ın ne yapmak istediğini bir türlü çözemez ve artık bu defteri büsbütün kapatır. Rüçhan, Somer’in hüzünlü imgesinin altında yatan nedenin Türkan olduğunu öğrenir. Somer ise bu defteri kapattığını annesine söyler.

Rüçhan, Özer’in Sevilay’ın yanında kaldığını öğrenince hislerine yenik düşer. Türkan ise Rüçhan’ın yeniden büyük bir destekçisi olur. Onu meskenine alıp baş köşesine yerleştirir. Türkan’a, sıkıntı gününde yanında olduğu için ona minnettar olduğunu, oğluyla ortalarında ne olursa olsun kendisinin daima yanında olduğunu söyleyip onun dizlerinde ağlar.

Türkan ve Somer, yanlış anlaşılmalar sonucunda birbirlerine çok öfkeli olsalar da Derya ve Mustafa nedeniyle tekrardan yan yana gelmek zorunda kalırlar. Ortalarındaki hesaplaşmalar, çok sert yüzleşmelerin yaşanmasına sebep olur. Derya’nın bilinmeyen nikahı; üç kız kardeşi karşı karşıya getirir. Ortalarındaki kopmaz denilen bağ günden güne gerilirken, kardeşlikleri de güya böylece sınanır.

Somer, Mine’nin yanında kalmaya başlar. Birinci sefer Somer, Mine’yle birebir yatakta uyanır. Türkan, Somer’in Mine’nin yanında olduğunu öğrenince fotoğraf makinesiyle birlikte karşılarına çıkar. Mine, Türkan’ı karşısında görünce Somer’le daha da yakınlaşıp poz verir. Türkan, Mine ve Somer’in fotoğraflarını çekerek intikam almaya çalışıyor ve mahkemede hesaplaşacağını tüm öfkesiyle açıkça Somer’in yüzüne haykırır. Somer, bu karede sahiden temiz olduğunu Türkan’a nasıl ispat edecek?

Üç Kız Kardeş 48. Kısım 1.Ön İzleme Yayında! Türkan İle Somer Romantik Biri Gece Yaşıyor!

kana d,üç kız kardeş,üç kız kardeş dizisi

ın kahkahaları çınlatır.Üç Kız Kardeş 48. kısım 2. ön izleme yayınlandı. Türkan Derya’yı, şirkette görünce Somer onları sıkıntı ayırıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Üç Kız Kardeş 48. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Türkan Derya’yı Şirkette Somer Onları Zor Ayırıyor!