e
sv

Camdaki Kız 77. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Gülcihan’ın Ölümüyle Koroğlu Ailesi Yasa Boğuluyor!

289 Okunma — 02 Mayıs 2023 03:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin, sevilen dizisi Camdaki Kız, 77. yeni kısmıyla 4 mayıs perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Nalan, kendisine söylenen palavraları öğrenince adeta yıkılır. Öte yandan Sedat, Muzo’dan zorda olsa, Nalan’ın Hayri ile birlikte olduğunu öğrenir. Metin, Nalan’a veda eder. Başka taraftan Gülcihan’ın hastalığı berbata masraf. Camdaki Kız 77. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Gülcihan’ın vefatıyla, Koroğlu ailesi yasa boğuluyor.

Gülcihan’ın Vefatıyla Koroğlu Ailesi Yasa Boğuluyor!

Camdaki Kız 77. kısım 2. fragmanında; Nalan Hayri’ye, onunla evlenmek istemediğini söylüyor. Öte yandan Gülcihan, artık yolun sonuna geldiğini anlıyor. Lakin kimseye muhakkak etmek istemiyor. Selen’in kızlarının isminin, Gül ve Dünya olmasını istediğini söyledikten sonra konutta bir kutlama veriliyor. O gecenin sonunda Rafet Gülcihan’ı, yatağında hareketsiz bir halde buluyor.

İşte Camdaki Kız 77. kısım 2. fragmanı…

CAMDAKİ KIZ 76. KISIM ÖZETİ!

Sedat’ın Nalan’a mesken ziyareti Hayri ile Nalan’ın tartışmasına neden olur. Hayri, Nalan’a kendisinden öbür kimseyle görüşmemesi tarafında baskısını sürdürür. Hayri, Nalan’a büyük baskı uygulayınca Nalan’a geçmiş travmalarını hatırlatır. Hayri, Nalan’ın Sedat’la görüşmesini istemez ve Nalan’ı bu hususta hayli bunaltır.

Hayri’nin Nalan’a olan sevgisi saplantıya dönüşür. Hayri’nin bu saplantılı ruha hali ve Nalan’a kurduğu baskı günden güne daha da fazlalaşır. Nalan, Hayri’nin bu saplantısını fark edip uzaklaşacak mı? Gülcihan’ın hastalığının kendisinden saklandığını öğrenen Selen, tesadüfen gerçekleri öğrenir. Selen, annesinin durumunun ciddiyetini duyunca yere yığılır. İkiz bebeklere gebe olan Selen, bebeklerini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Levent başta olmak üzere herkes büyük bir panik yaşar.

Hafize, meskende olmadığı gece Hayri’nin geldiğini öğrenince Nalan, tüm hislerini anlatır. Hayri’den kopamadığını itiraf eden Nalan, ona karşı olan hislerini Hafize’ye anlatır. Hafize ise Hayri’ye güvenmediğini bir defa daha vurgular. Nalan’ın Hafize’den tek isteği ise bu güç süreçte yanında olması olur.

Nalan’ın Hayri’yle olan münasebeti Billur’u zahmetten çıkarır. Billur, Muzo’yla Nalan hakkında konuşurken Sedat da onları dinler. Nalan’ın hayatında kimin olduğunu öğrenmekte kararlı olan Sedat, Muzo’nun karşısına geçerek Nalan’ın hayatında kimin olduğunu sorar.

Hayri, Nalan’ın konutunun önünde Metin’i görünce, onun üstüne sarfiyat ve Metin, Nalan’ın babası olduğunu itiraf etmek zorunda kalır. Bu sırada konuttan apar topar çıkan Nalan, Metin ve Hayri’nin yanına gelirken şoke eden itirafı duyar. Nalan, öz babasının Metin olduğunu öğrenince ne yapacak?

Camdaki Kız 77. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Nalan Bir Kere Daha Gerçeklerle Yüzleşiyor!

Camdaki Kıız,camdaki kız dizisi,kanal d

Gülcihan’ın hastalığı berbata masraf. Camdaki Kız 77. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Gülcihan’ın vefatıyla, Koroğlu ailesi yasa boğuluyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Camdaki Kız 77. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Gülcihan’ın Ölümüyle Koroğlu Ailesi Yasa Boğuluyor!