e
sv

Camdaki Kız 73. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hayri Karısı Ve Çocuklarıyla Nalan’ın Evine Gidiyor!

158 Okunma — 23 Nisan 2023 15:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin reytingi gitgide yükselen dizisi Camdaki Kız, 72. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Nalan, Hayri’in kendisinden bir şeyler sakladığını anlıyor. Billur ile Hafiş, Hayri’in evli olduğundan şüpheleniyor. Hayri Türkan’a, çocuklarıyla birlikte iş yerine geldiği için çok kızıyor. Ondan bir an önce boşanmak istediğini söylemek istiyor. Muzo, Hayri’ye ona verdiği mühletin dolduğu iletisini yazıyor. Nalan’ın içine bir kurt düşüyor ve Hayri’nin meskenine gidiyor ve kapıyı çalıyor. Hayri’nin evli olduğunu öğrenen Nalan ne yapacak? Camdaki Kız 73. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Hayri, karısı ve çocuklarını alıp Nalan’ın meskenine gidiyor.

Hayri Karısı Ve Çocuklarıyla Nalan’ın Konutuna Gidiyor!

Camdaki Kız 73. kısım 1. fragmanında; Hayri hakkında şüphelenen Nalan, Hayri’nin meskenine gidiyor. Kapıyı açan Hayri’nin bir karısı ve iki çocuğu olduğunu öğrenen Nalan adeta yıkılıyor. Hayri tarafından hayal kırıklığına uğratılan Nalan tekrar büyük bir ailenin içinde olmak istiyor. Muzo, Nalan’ın peşini bırakması konusunda Hayri’yi bir sefer daha uyarıyor. Hayri ise Nalan’ın Sedat’a gösterdiği toleransı işaret ederek onun kendisini de affedeceğini düşündüğünü Muzo’ya söylüyor. Nalan, Hayri’nin yüzüne onun bir hayal kırıklığı olduğunu söylüyor.

İşte Camdaki Kız 73. kısım 1. fragmanı…

CAMDAKİ KIZ 72. KISIMDA ÖBÜR NELER OLDU?

Sedat’ın manzaralı aramasından sonra şoke olan ise Nalan çabucak Sedat’ın yanına gidiyor. Hayri, apar topar Türkan’ı ve çocukları meskene götürüyor. Türkan’a neden geldiğini sorarak, ona çok kızıyor. Türkan, Hayri’ye dönüp “O bayan senin metresin mi?” diye soruyor. Türkan, Nalan’ın fotoğraflarını gördüğünü ve geçen günde Hayri’nin onu otomobille meskene bıraktığını gördüğünü söylüyor. Hayri, her şeyi inkar ederek Türkan’ı odasına gönderiyor.

Nalan, Sedat’ı perişan bir halde ormanda buluyor ve çabucak Cavit’e haber veriyor. Sedat’ı hastaneye götürürken Nalan, olanları Muzo’ya hakikat bir biçimde anlatıyor. Muzo, evdekilere durumdan bahsetmeden Sedat’ın yanına gideceğini söylüyor. Selen ise bu palavraya inanmıyor.

Billur ile Hafize, Türkan’ın çocuklarının Hayri’ye ‘baba’ dediklerini duyuyor ve yeterlice şüphelenmeye başlıyor. Billur, olanlara inanmak istemese de Hafize Hayri’nin evli olduğundan emin oluyor.

Hayri, sabah hiçbir şey olmamış üzere Türkan’a; “Nasılsın, güzel misin?” diye sordu ve, “Konuşacağız Türkan, bundan sonra ne yapacağımızı konuşacağız” diyor. Bu sırada Muzo ile buluşan Billur, “Hayri evli mi?” diye soruyor. Muzo, Billur daha fazla kendini yormasın diye kelamını kesip; “Billur, Hayri evli!” diyor. Billur duyduklarından sonra tam manasıyla deliriyor.

Evini yavaş yavaş bitirmeye başlayan Nalan, işlere yardıma gelen Hayri’ye dün gece ne olduğunu ve daha evvelce anlatacağı şeyin ne olduğunu soruyor. Hayri tekrar boş vaatler mutluluklardan bahsetmeye başlıyorken, Hafize ve Billur Nalan’a yardım etmek için konuta geliyor. Billur, Hayri’yi orada görünce gördüğüne hiç mutlu olmuyor. Hayri, yeniden söyleyeceklerini söyleyemiyor.

Hafize dayanamadı ve Metin’in yanına gidiyor. Hafize, Metin’in elini tutarak “Ölmemelisin. Nalan’ın ona muhtaçlığı olduğunu söylüyor. Nalan, başında dönen niyetler yüzünden rahat edemeyip yola koyuluyor. Muzo, Hayri’ye verdiği müddette Nalan’a olanları anlatmadığı için ona bildiri atıyor ve; “Süren doldu” yazıyor. O sırada Nalan, Hayri’nin konutunun oraya geliyor.

Nalan tam düşündüklerinin saçmalık olduğunu düşünerek geri dönecekti ki, Hayri’nin kızlarının sesini duyuyor. Cama gerçek ilerlediğinde Türkan’ı, Hayri’yi ve çocuklarını görüyor. Gözleri dolu bir halde kapıyı çalıyor.

Hayri, kapıyı açıp Nalan’ı karşısında görünce şoke oluyor. Türkan’ın kızları o sırda, “Babamın arkadaşı prenses abla geldi!” diyorlar. Nalan, duydukları karşısında kalakalıyor.

Camdaki Kız 72. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Nalan Hayri’nin Evli Olduğunu Öğreniyor!

Camdaki Kız,camdaki kız dizisi,dizi,kanal d,perşembe dizileri 2022

olduğunu öğrenen Nalan ne yapacak? Camdaki Kız 73. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Hayri, karısı ve çocuklarını alıp Nalan’ın konutuna gidiyor

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Camdaki Kız 73. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hayri Karısı Ve Çocuklarıyla Nalan’ın Evine Gidiyor!