e
sv

Yüz Yıllık Mucize 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Kemal Harika’ya Evlenme Teklifi Ediyor!

311 Okunma — 25 Nisan 2023 02:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star Tv’nin yeni beğenilen dizisi Yüz Yıllık Mucize, 5. yeni kısmıyla 20 nisan perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Cem, Kemal’den dayak yediğini söyledikten sonra konağa getirilir. Onun hastaneye kaldırılmasından sonra Süreyya, Harika’nın, Kemal’le mutlaka görüşmesini yasaklar. Kemal ise, tüm gerçekleri Harika’ya anlatmaya karar verir. Onunla buluştuğunda o öyküdeki kişinin kendisinin olduğunu itiraf eder. Lakin Mükemmel, Kemal’e inanmaz. Onun hasta olduğunu düşünür. Yüz Yıllık Mucize 5. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Kemal Harika’ya, evlenme teklifi ediyor.

Kemal Harika’ya Evlenme Teklifi Ediyor!

Yüz Yıllık Mucize 5. kısım 2. fragmanında; Süreyya yıllar evvel, Eşref’ten intikam almak için onu ihbar etmiştir. Bu vicdan azabını Süreyya, kendisine bile itiraf edemezken annesi bunu onun yüzüne vuruyor. Mükemmel, kalbinin sesini dinliyor ve Kemal’e inanmaya karar veriyor. Kemal’in yanına gidip ona sarılıyor. Kemal ise Harika’ya, evlenme teklif ediyor. Süreyya ise, onları uzaktan izliyor.

İşte Yüz Yıllık Mucize 5. kısım 2. fragmanı…

YÜZ YILLIK MUCİZE 4. KISIM ÖZETİ!

Kemal’in konağa gelişiyle şoke olan Süreyya, kötüleşip odasına masraf. Eşref’in fotoğrafını çıkaran ve tekrar tıpkı şeyleri yaşamak istemediğini söz eden Süreyya, Harika’ya Kemal’i birine benzettiğini söyler. Salonda sohbet ederken Kemal’in Eşref olduğunu kabul ettiğini hayal eden Süreyya, yemeğe geçmeyi teklif eder.

Yemekte Kemal’in hareketlerini Eşref’e benzeten ve güzelce şaşıran Süreyya, annesi Müzeyyen’e gidip olanları anlatıp aşağıya çağırır. Müzeyyen Hanım ise onu dinlese de reaksiyon vermez.

Ana yemek hazırlığı için mutfağa giden Sacide, Cem’in annesi Müjde’yi arar. Ne olup bittiğini anlamayan Müjde, konağı basıp, Kemal’i görünce şoke olur. Olay çıkaran Müjde’yi yollamak isteyen Mükemmel, ona Cem ile ayrıldıklarını söyler.

Annesinin telefonu sonrası konağa giden Cem, camda Kemal ile Harika’yı öpüşürken görünce konağın kapısında beklemeye başlar. Çabucak hazırlanıp yemeğe inen Müzeyyen, Kemal’i görür görmez “Oooo gözümüz yollarda kaldı. Sen nerelerdesin damat?” der.

Süreyya, sorunca Kemal’i bahçede gördüğünü tabir eden Müzeyyen, “Sen madem bir oyun oynuyorsun damat, ben de bozmayayım” der. Dans etmek isteyen Müzeyyen, Zeren’e bir plak koymasını söyler. Bunun üzerine de Süreyya, Kemal ile dans etmek ister. Ona sorular soran Süreyya, babasına benzediğini duyunca ismini sorar. Kemal, babasının isminin Eşref Anadolu olduğunu söyleyince Süreyya onu meskenden kovar.

Kemal gidince de Harika’ya bir şey anlatmayan Süreyya, “Bir daha o adamla görüşmeyeceksin Olağanüstü. Yoksa sana hakkımı helal etmem” der. Kapıdan çıkınca karşısında Cem’i gören Kemal, onun “Seni bir daha nişanlımın yanında görmeyeceğim” tehditlerine kulak asmaz.

Cem kendisine silah çekince de ona silah kullanıp kullanmadığını sorar. Akabinde Aysel, Cem’i dayak yemiş bir halde kapıda bulur. Onu içeri alan Mükemmel, kimin yaptığını sorunca “Kemal” karşılığını alır.

Yüz Yıllık Mucize 5. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Kemal Harika’ya Gerçekleri Anlatıyor!

‘Yüz Yıllık Mucize’,star tv,yüz yıllık mucize dizisi

al’e inanmaz. Onun hasta olduğunu düşünür. Yüz Yıllık Mucize 5. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Kemal Şahane’ye, evlenme teklifi ediyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Yüz Yıllık Mucize 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Kemal Harika’ya Evlenme Teklifi Ediyor!