e
sv

Çöp Adam 17. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Peri İyileşme Yolunda İlk Adımı Atıyor!

309 Okunma — 25 Nisan 2023 02:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star Tv’nin büyük ilgiyle izlenen dizisi Çöp Adam, 17. yeni kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin son kısmında; İpek’in gelişinin akabinde yaşananlar Peri ve Tamer’in ortasında tansiyon yaşanır. Yalıya döndüklerinde ise onları diğer bir makûs sürpriz bekler. Tamer’in de ona karşı olduğunu hisseden Peri ani bir patlamayla fevri bir adım atar. Onun için acı verici bir ana şahit olan Berrin, kendisini teselli edecek kişinin yanına masraf. Sonraki sabah, Selim otelde gördükleri karşısında şok olureken Peri, kahvaltı sofrasında hiç beklemediği biriyle karşılaşır. Konuttaki tansiyon tırmanırken, yalıdakiler asıl tehlikenin kapıda olduğundan habersizlerdir. Çöp Adam 17. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Peri, düzgünleşme yolunda birinci adımı atıyor.

Peri Güzelleşme Yolunda Birinci Adımı Atıyor!

Çöp Adam 17. kısım 2. fragmanında; Tamer, kendisi üzere güzel bir çocukluk geçirmeyen Peri’yi çok güzel anlıyor. Onun yaptığı deliliklerin nedenini bildiği için en son restoranda yaşanan olayda, onun yerine meczupluğu kendisi yapıyor. Bir müddettir terapiye giden Tamer, Peri’yle birlikte seans almaya başlıyor. Tabip hanım Peri için ilaç tedavisi başlıyor. Peri de, Tamer’in kendisini anladığını anlıyor ve tencere kapak üzere oldukları için birlikte olduklarını ona söylüyor.

İşte Çöp Adam 17. kısım 2. fragmanı…

ÇÖP ADAM 16. KISIM ÖZETİ!

Peri’nin annesinin gelişiyle başlayan kriz, Süleyman’ın hücumuyla hastanede sona erer. Peri, annesinin yalıda olduğunu bile bile onu umursamadan Tamer ve başkalarıyla hastaneye sarfiyat. Öte yadan İpek, konutta Aysel ve Bülent’e Peri ile ilgili sırrı açıklar. Selim’in Ahu’yu Cenk’in odasında yakalamasının akabinde Berrin, ablasını paka çıkarmak için kendisinden hiç beklenmeyecek bir palavra uydurur.

Tamer ile Peri, yalıdaki gerginlikten biraz uzak durmak için Seko’nun meskenine masraflar. Burada karşılaştıkları sürpriz konuklar ve öğrendikleri bilgiler, ikisinin ortasında büyük bir tansiyona yol açar. Peri’nin ruh sıhhati konusunda giderek endişelenen Tamer, sorularına karşılık bulabileceği tek şahısla görüşür ve artık bir karar vermesi gerektiğini anlar.

Tamer, artık bir karar verir. Bu esnada Peri, Aysel’e o denli bir şey söylüyor ki yalıda ortalık kötü karışır.

Çöp Adam 17. Kısmı Neden Yayınlanmadı? Dizinin Yeni Kısmı Ne Vakit Yayınlanacak?

çöp adam,Çöp Adam dizisi,star tv

kiler asıl tehlikenin kapıda olduğundan habersizlerdir. Çöp Adam 17. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Peri, düzgünleşme yolunda birinci adımı atıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Çöp Adam 17. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Peri İyileşme Yolunda İlk Adımı Atıyor!