e
sv

Yüz Yıllık Mucize 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Süreyya Kemal’i Evden Kovuyor!

220 Okunma — 24 Nisan 2023 13:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star Tv’nin yeni beğenilen dizisi Yüz Yıllık Mucize, 4. yeni kısmıyla 13 nisan perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Süreyya, karşısında Kemal’i görünce kötüleşir. Onun Eşref olduğunu düşünmeye başlar ve yemekte onu uzun uzun izler. Bunun mümkün olmadığını düşünse de sonunda dayanamayıp onun isminin Kemal değil, Eşref olduğunu söyler. Herkes, onun aklını yitirdiğini düşünmeye başlar. Yüz Yıllık Mucize 4. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Süreyya, Kemal’i konuttan kovuyor.

Süreyya Kemal’i Konuttan Kovuyor!

Yüz Yıllık Mucize 4. kısım 2. fragmanında; Süreyya, Kemal’in aslında kocası Eşref olduğundan emin oluyor. Fakat bunun mantık dışı olduğunu da biliyor. Kemal, kendisinin babasına benzediğini söylüyor. Süreyya, babasının ismini sorduğunda Kemal, Eşref olduğunu söylüyor. Süreyya, Kemal’i meskenden kovuyor ve Süreyya’da bir daha onunla görüşmesini istemediğini söylüyor. Cem, Kemal ile Süreyya’yı dudak dudağa görüyor. Daha sonra Cem’in annesi yalıyı basıyor. Kemal ile Cem, büyük bir arbedeye tutuşuyor. Cem’i yaralı bir halde gören Süreyya, onu konuta alıyor.

İşte Yüz Yıllık Mucize 4. kısım 2. fragmanı…

YÜZ YILLIK MUCİZE 3. KISIM ÖZETİ!

Müzeyyen’in bahçede Eşref’i gördüğünü söylemesi Süreyya’nın aklını karıştırır. Eşref’in mezarının yerini öğrenip, onun mezarını ziyarete masraf. Şahane, Kemal’i aklından çıkaramaz. Cem bir ofis alıp Harika’ya armağan eder. Olağanüstü ona, Kemal’i öptüğünü söylemek zorunda kalır.

Cem Harika’ya sonraki güne kadar süre verip bu bağlantıyı devam ettirip ettirmeyeceğine bir karar vermesini ister. Olağanüstü, sonraki sabah Cem’i arayıp ayrılmak istediğini söyler. Durumu Süreyya’ya anlatır.

Kemal ile Şahane, tekrar buluşur. Bu ortada Turgut, konaktakiler hakkında derin bir araştırma yapar. Müzeyyen konuttan kaybolur. Bunu duyan Kusursuz, Kemal’le birlikte onu aramaya başlar. Turgut Müzeyyen’i bulur ve Harika’ya teslim eder.

Harika Süreyya’ya, Kemal’e neler hissettiğini anlatır. Süreyya’da, yeğeninin aklını böylesine başından alan Kemal’le kendisinin de tanışmak istediğini ve onu akşam yemeğe davet etmesini ister.

Harika Kemal’i arayıp halasının onu yemeğe davet ettiğini söyler. Kemal, artık aşkına sahip çıkmak ister ve bu yemek teklifini kabul eder. Öte yandan Cem, terk edilmenin acısıyla Kemal’in peşine düşer. Ondan nişanlısını elinden almasının hesabını sormak ister.

Kemal, elinde çiçeklerle Harika’nın kapısını çalar. İçeri giren Kemal, çocukluğu ve evlilikleri geçen o yalıda eski anılarını hatırlar. O sırada Süreyya, merdivenlerden aşağı inip Kemal’le karşılaşır. İki eski karı koca yıllar sonra birinci defa göz göze gelir. Süreyya, gözlerine inanamaz.

Yüz Yıllık Mucize 4. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Süreyya Hayatının En Büyük Şokunu Yaşıyor!

‘Yüz Yıllık Mucize’,star tv,yüz yıllık mucize dizisi

Star Tv’nin yeni beğenilen dizisi Yüz Yıllık Mucize, 4. yeni kısmıyla 13 nisan perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Süreyya, karşısında Kemal’i görünce kötüleşir. Onun Eşref olduğunu düşünmeye başlar ve yemekte onu uzun uzun izler. Bunun mümkün olmadığını düşünse de sonunda dayanamayıp onun isminin Kemal değil, Eşref olduğunu söyler. Herkes, onun aklını yitirdiğini düşünmeye başlar. […]

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Yüz Yıllık Mucize 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Süreyya Kemal’i Evden Kovuyor!