e
sv

Yalı Çapkını 28. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Seyran Ferit’i Çok Sevdiğini Anlıyor!

161 Okunma — 24 Nisan 2023 13:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star Tv’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını, 28. yeni kısmıyla 14 nisan cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Kazım’ın attığı tokatla birlikte Ferit yere düşer. Ayağa kalktıktan sonra Kazım ondan çabucak konutundan gitmesini istediğini söyler. Ferit ise, Seyran’a elini uzatıp ona, her şeye karşın elini uzattığını birlikte oradan gitmek istediğini söyler. Seyran, Ferit’le birlikte yalıya dönecek mi? Yoksa, babasının istediği üzere ondan boşanacak mı? Yalı Çapkını 28. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Seyran, Ferit’i çok sevdiğini anlıyor.

Seyran Ferit’i Çok Sevdiğini Anlıyor!

Yalı Çapkını 28. kısım 2. fragmanında; Ferit, Kazım’dan tokat yeyip yere düştüğü halde kalkıp tekrar Seyran’a elini uzatıyor. Fakat Seyran, Ferit’in elini tutmuyor. Halis ağa, Kazım’ın torununa tokat attığını öğrenip çabucak Hatice’yi arıyor. Hatice ile Halis ağa, bu yüzden tartışıyor. Ferit’in artık kimseyi gözü görmüyor. Pelin, artık Ferit’in kendisine dönmeyeceğini anlıyor ve ona, Seyran’dan ayrılması gerektiğini söylüyor. Seyran ise, Ferit’i kaybettikten sonra onu ne kadar çok sevdiğini anlıyor.

İşte Yalı Çapkını 28. kısım 2. fragmanı…

YALI ÇAPKINI 27. KISIM ÖZETİ!

İfagat, Seyran’ın Ferit’le tartışıp konutu terk ettiğini Zerrin’in yanındayken öğrenir. Pelin’e elini öptürüp şayet Ferit’i istiyorsa biraz beklemesini söyler. Halis ağaya da Seyran’ın konutu terk ettiği haberi gelir. Çok sonlanan Halis ağa Kazım’a, gelin değil oyuncak mı aldıklarını söyleyip, akşam iftar sofrasında Seyran’ın konutta olmasını istediğini söyler.

Kazım o sonla konuta sarfiyat. Seyran’ın Ferit’le ayrılmak istediğini o konuta dönmek istemediğini öğrenir ve kızını döndürmek için dayaktan geçirir. Seyran ölse de o konuta dönmeyeceğini söyler. Kazım Halis ağayı arayıp kızının rahatsız olduğunu sonraki gün onu kendi elleriyle getireceğini söyler.

Pelin, Ferit’in çok sevdiği arkadaşı Gülşah’ı bulup ondan Ferit’le kendisini bir ortaya getirmesini ister. Ferit, bu ortada Abidin ile Suna ortasındaki aşkı öğrenir. Abidin’in üzerine yürüyen Ferit ondan bunun hesabını sorar. Abidin, artık o yalıda çalışmak istemez.

Suna’nın görücüleri Kazım’ı arar. Kazım, halasıyla konuşup kararlarını onlara bildireceklerini söyler. Zerrin Kazım’ı bulup ona, Ferit’in kız arkadaşının annesi olduğunu, şayet Seyran Ferit’le boşanırsa büyük tazminat ve nafaka alması için elinden geleni yapacağını söyler.

Kazım’ın aklına bu iş yatar ve doğruca yalıya gidip Halis ağanın karşısına çıkar. Ona, kızını ikna edemediğini, boşanmak istediğini söyler. Halis ağa, Kazım’ın niyetinin para koparmak olduğunu anlayıp ona ne istediğini sorar. Kazım, Halis ağanın sonlandığını görünce yalıyı terk eder.

Eve gidip Seyran’a, bu boşanma işini onayladığını söyler. Durumu öğrenen Ferit, Seyran’ın yanına gidip onu almadan oradan gitmeyeceğini söyler. Kazım ise Ferit’e, tokat atar.

Yalı Çapkını 28. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Seyran Ferit’le Birlikte Yalıya Dönecek Mi?

cuma dizileri 2022,star tv,Yalı Çapkını,Yalı Çapkını Dizisi

Yoksa, babasının istediği üzere ondan boşanacak mı? Ylı Çapkını 28. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Seyran, Ferit’i çok sevdiğini anlıyor

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Yalı Çapkını 28. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Seyran Ferit’i Çok Sevdiğini Anlıyor!