e
sv

Yargı 60. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ilgaz Tutuklanıyor!

182 Okunma — 24 Nisan 2023 03:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı, 59. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Ilgaz’ın sevdiklerine yapılan tehditleri bir an evvel sonlandırmak için aldığı karar, onu büyük bir iftirayla karşı karşıya bırakıyor. Ailesinin hayatını kurtarıyor. Lakin artık de mesleği ve inandığı bütün kıymetler tehlikeye giriyor. Ceylin Ilgaz’ı tutuksuz yargılatmak için elinden geleni yapıyor. Yargı 60. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ilgaz, tutuklanıyor.

Ilgaz Tutuklanıyor!

Yargı 60. kısım 1. fragmanında; Ilgaz tutuklanıyor. Ilgaz’ın tutuklanmasını fırsat bilen yeni savcı müfettişten müsaade alarak çabucak Ilgaz’ın odasına yerleşiyor. Öte yandan müfettiş, Ömer’in hal ve hareketlerinden şüphelenmeye başlıyor. Tüm bunlar yaşanırken Yekta herkesi şok edecek bir itirafta bulunuyor. Yekta, gazeteciyi Ömer’in öldürdüğünü açıklıyor.

İşte Yargı 60. kısım 1. fragmanı…

YARGI 59. KISIMDA NELER OLDU?

Ilgaz, sevdiklerine yapılan tehditleri bir an evvel sonlandırmak için bir karar alıyor. ,Bu onu büyük bir iftirayla karşı karşıya bırakıyor. Ilgaz, ailesinin hayatını kurtarıyor. Lakin artık de mesleği ve inandığı bütün pahalar tehlikeye giriyor. Onu karalamak için ince ince döşenmiş yolların sonu sanki nereye çıkacaktır?

Başsavcı vekili olarak gelen Turgut Ali’nin karşısına hiç hesapta yokken en güvendiği savcılardan biri olan Ilgaz’ın evrakı geliyor. Fakat bu belgeye bakmakla görevlendirilen ve hayli zıt biri olan Özcan savcı ile de ortak çalışmak zorunda kalıyor. Ilgaz’ın hatalı olduğuna dair teker teker ulaşılan kanıtların sağlamlığı, aksini canla başla ispatlamaya çalışan Ceylin’e iki savcının da inanmasını imkansız hale getiriyor.

Öte yandan Ceylin Ilgaz’ı tutuksuz yargılatmak için elinden geleni yapıyor. Yeniden bütün aile ona yardım etmek için hazır oluyor. Merdan ve Metin kuşku oklarının işaret ettiği Eyüp’ün kim olduğunun peşine düşüyor. Lakin Yekta bu sefer de Ceylin’e sürpriz bir teklifle gidiyor.

rüzgâr herkes için farklı bir yerden esmeye başlıyor. Ilgaz’ın tüm umudu Ceylin’in savunmasına kalıyor. Fakat vaktin onlara ne getireceği her zamanki üzere belirli olmuyor.

Yargı yeni kısımları ile her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Yargı 59. Kısım Fragmanı Yayında! Ilgaz Gözaltına Alınıyor!

kanal d,pazar dizileri 2022,yargı,Yargı Dizisi

yor. Ceylin Ilgaz’ı tutuksuz yargılatmak için elinden geleni yapıyor. Yargı 60. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ilgaz, tutuklanıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Yargı 60. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ilgaz Tutuklanıyor!