e
sv

Yalı Çapkını 27. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Ferit Seyran’dan Vazgeçmiyor!

171 Okunma — 24 Nisan 2023 02:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star Tv’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını, 27. yeni kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Seyran Halis’e, Ferit’in kendisine el kaldırdığını ve artık o meskene dönmeyeceğini söylüyor. Bunun üzerine İfagat, Pelin’i konuta çağırıp elini öptürüyor. Zerrin ise, Kazım’la buluşup onunla bir muahede yapıyor. Kazım, meskene döndükten sonra kızına Ferit’le boşanmak isteyip istemediğini soruyor. Seyran, boşanmaya kararlı olduğunu babasına söylüyor. Oda, bu boşanmayı onayladığını ona açıklıyor. Yalı Çapkını 27. kısım 3. fragmanı yayınlandı. Ferit, Seyran’dan vazgeçmiyor.

Ferit Seyran’dan Vazgeçmiyor!

Yalı Çapkını 27. kısım 3. fragmanında; Zerrin, Kazım’la konuşup şayet Seyran ile Ferit boşanırsa yüklü bir tazminat almalarına yardımcı olacağını söylüyor. Kazım Halis ağa ili konuşmaya gidiyor. Halis Ağa, Kazım’ın tutumu karşısında öfkeden mecnuna dönüyor. Öte yandan Ferit, Seyran’dan ayrılmak istemiyor ve gözyaşı döküyor. Ondan vazgeçemeyeceğini anlayan Ferit, Kazım’ın meskenine gidip Seyran’ı almadan bir yere gitmeyeceğini söylüyor.

İşte Yalı Çapkını 27. kısım 3. fragmanı…

YALI ÇAPKINI 26. KISIM ÖZETİ!

Zerrin, Seyran ve ailesinin yemekte olduğu restorana gidip onu tehdit eder. Seyran, Zerrin’i oradan uzaklaştırıp konuşur. Zerrin, kızının Ferit’le alakasını evlendikten sonra öğrendiğini ve bunu kabul ettiğini Seyran’ın yüzüne vurur. Onu her şeyi annesine anlatmakla tehdit eder. Seyran, ona telefonunu verip sonra konuşmak istediğini söyler.

Kazımlar iftarda Korhanların konuğu olurlar. Masada Suna ve Saffet’in durumu da konuşulunca Ferit teknede Saffet’le bir görüşme daha yapmaları için Kazım’dan onay alır. İşlerin ilerlemesi Suna’yı da Abidin’i de kahreder.

Suna Abidin’le gizlice buluşup, Saffet’in tekrar kendisiyle görüşmek istediğini söyler. Ona gitmek istemediğini ancak, elinden de bir şey gelmediğini söyler. Halis, geçmişte hasımlığı olduğu aileyle Suna’nın izdivaç kararını Hatice’ye bırakır.

O da Halis’e, kendisi için bunun artık bir ehemmiyeti olmadığını söyleyip bu izdivacı kabul eder. O sırada Suna meskene gelir. Halasından Saffet’le evlendirileceğini öğrenip kahrolur. Yalnızca halasına evlenmek istemediğini söyler.

Hatice Suna’ya, Seyran’ın da evlenmek istemediğini artık çok memnun olduğunu hatırlatır. Zerrin Suna’yı konutuna çağırır. Seyran, oraya gitmek zorunda kalır. Gittiğinde Ferit’in Pelin’le ağız ağza konuştuğunu görür. Zerrin’in haklı çıkmasıyla Seyran çabucak orayı terk eder.

Ferit, Zerrin ve Pelin’e artık kendilerini rahat bırakmalarını söyleyip Seyran’ın peşinden konuta masraf. Seyran ile Ferit, tartışmaya başlıyor. Ne yapsa artık Seyran’ı inandıramaz.

Seyran Ferit’i terk mi edecek? Suna Abidin aşkı yarıda mı kalacak?

Yalı Çapkını 27. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Kazım Seyran’ın Boşanma İsteğini Onaylıyor!

cuma dizileri 2022,star tv,Yalı Çapkını,Yalı Çapkını Dizisi

ına söylüyor. Oda, bu boşanmayı onayladığını ona açıklıyor. Yalı Çapkını 27. kısım 3. fragmanı yayınlandı. Ferit, Seyran’dan vazgeçmiyor

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Yalı Çapkını 27. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Ferit Seyran’dan Vazgeçmiyor!