e
sv

Yargı 59. Bölüm Fragmanı Yayında! Ilgaz Gözaltına Alınıyor!

230 Okunma — 23 Nisan 2023 19:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı, final yapmaya hazırlanıyor. Dizi 59. yeni kısmıyla bu akşam ekrana gelecek. Dizinin son kısmında; Pars’ın kayboluşunun arkasındaki dehşet ve Igor’un tehdidi, bugüne kadar Ilgaz’ın omuzlarına binmiş en büyük yük oluyor. Süratli hareket etmek zorunda olduğunun biliyor. kimsenin kılına ziyan gelmeden ailesini ve arkadaşlarını inançta tutmak için radikal bir karar almak zorunda kalıyor. Yargı 59. kısım fragmanı yayınlandı mı? Ilgaz, sevdikleriyle sınanmaya devam ediyor. Bu sefer kimi kaybedecek? Yargı 59. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ilgaz, gözaltına alınıyor.

Ilgaz Gözaltına Alınıyor!

Yargı 59. kısım 1. fragmanında; Ankara’dan gelen müfettişin yaşananlara müdahil olmasıyla birlikte olaylar düzgünce çığırından çıkıyor. Birileri Ilgaz’ın ismini kullanarak yolsuzluk yapıyor ve hatası da Ilgaz’ın üzerine atıyor. Suçlamalar karşısında eli kolu bağlanan Ilgaz, nezarethaneye atılıyor.

İşte Yargı 59. kısım 1. fragmanı…

YARGI DİZİSİ 58. KISIM ÖZETİ!

Pars’ın kayboluşunun arkasındaki dehşet ve Igor’un tehdidi, bugüne kadar Ilgaz’ın omuzlarına binmiş en büyük yük oluyor. Süratli hareket etmek zorunda olduğunun farkındadır. kimsenin kılına ziyan gelmeden ailesini ve arkadaşlarını inançta tutmak için radikal bir karar alıyor.

Ancak tehdidi sonsuza dek yok etmek için asıl Igor’un maşası olan tetikçiyi bulmak zorunda olduğunu biliyor. Bu yoldaki en büyük destekçisi yeniden Ceylin oluyor. Onun sıkışmışlığı ve çaresizliğini çözebilmek için elinden geleni yapıyor. Pars’la ilgili ortaya çıkan gerçek, başta Derya olmak üzere herkesi derinden yaralıyor ve yıkıyor.

Olanları öğrenen Yekta, Ilgaz ve Ceylin’le olan savaşında yeni kartlar açmaya hazırlanırken, bu atağı üzerine kurulan planlardan haberi olmuyor. Turgut Ali’nin ise Ilgaz’a yardım etmek, onu ve ailesini inançta tutmak için farklı metotları oluyor. Igor’un tetikçisini bulmak için çabalarken çarptıkları duvarlar Ilgaz ve Ceylin’i ümitsizliğe boğar.

Ancak hiç ummayacakları birinden gelen yardım teklifi, Ilgaz’ı sevdikleri ve mesleği ortasında riskli ve tehlikeli bir tercihe sürüklüyor. Üstelik bu tercih Ilgaz ile Ceylin’in hayatında yeni bir çabanın başlamasına sebep oluyor.

Yargı 59. Kısım Fragmanı Yayınlandı Mı? Ilgaz Sevdikleriyle Sınanmaya Devam Ediyor!

pazar dizileri 2022,yargı,Yargı Dizisi

? Ilgaz, sevdikleriyle sınanmaya devam ediyor. Bu sefer kimi kaybedecek? Yargı 59. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ilgaz, gözaltına alınıyor

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Yargı 59. Bölüm Fragmanı Yayında! Ilgaz Gözaltına Alınıyor!