e
sv

Aldatmak 25. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Oylum Behram’dan Hamile Olduğunu Öğreniyor!

339 Okunma — 23 Nisan 2023 19:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Atv’nin sevilen dizisi Aldatmak, 24. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Güzide, Ozan’ın ne yapmaya çalıştığını öğrenip son anda yetişiyor. Tarık’la birlikte uçurumdan atlamaya çalışıyor. Lakin son anda vazgeçip ona, daha paralarını yiyeceğini söylüyor. Güzide, Oltan’a işbirliği teklif ediyor. Oda, Tarık’a karşı müttefik olmayı kabul ediyor. Yeşim Tarık’ı, zehirliyor. Fakat kızının mirasını kullanamayacağını öğrenince pişman oluyor. Aldatmak 25. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Oylum, Behram’dan gebe olduğunu öğreniyor.

Oylum Behram’dan Gebe Olduğunu Öğreniyor!

Aldatmak 25. kısım 1. fragmanında; Ozan, Tolga’nın getirdiği görüntüyle aslında katil olmadığını Oltan’ın tehditlerine boşa boyun eğdiğini anlıyor. Tolga, babasından Ozan’a yaptığı geçersiz şantajın hesabına soruyor. Tarık, kalp krizi geçirip hastaneye kaldırılıyor. Güzide, Behram’ın yanına gidip ona iade ettiği kirayı verip ona, Oylum’un onun hiçbir şeyi olmadığını söylüyor. Oylum ise, Behram’dan gebe olduğunu öğreniyor. Behram, durumu öğrenip Oylum’a bebeğini aldırmamasını istediğini söylüyor.

İşte Aldatmak 25. kısım 1. fragmanı…

ALDATMAK 24. KISIMDA NELER OLDU?

Ozan, annesine yapılan hücumun ardındaki ismin Tarık çıkmasıyla babasına karşı gözünü karartıyor. Onu otomobiliyle uçurumdan atmayı planlıyor ve el frenini çektiriyor. Güzide, durumu öğrenir öğrenmez Ozan’ın olduğu yere gidiyor.

Tarık’ın kolundan tutup o uçurumdan birlikte atlayıp öleceklerini ve çocukların bundan sonra rahat edeceğini söylüyor. Tarık çok korkuyor ve Güzide’ye yalvarmaya başlıyor. Güzide, son anda Tarık’a, onunla ölmek isteyeceğini nasıl düşüneceğini, daha onun paralarını yiyeceğini söylüyor.

Güzide, Oylum’un Behram’la birlikte olduğunu öğrenip onu uyarıyor. Fakat Oylum, annesine büyük bir reaksiyon gösteriyor. Öte yandan Selin ile Tolga, yakınlaşmaya başlıyor. Tarık, oğlunu ve kızını evlatlıktan ret ediyor ve bunu herkesin göreceği halde yayınlıyor.

Güzide, kendi eliyle Yeşim’e kızını teslim ediyor. Yeşim, Tarık’ın kızını ve oğlunu evlatlıktan ret ettiğini öğreniyor ve tüm mirasın kızına kalacağını düşünüp havalara uçuyor. Hikaye, Tolga’yla Selin’in birlikte olduğunu öğrenip onunla yüzleşiyor.

Güzide, avukatı aracılığıyla Oltan’la Tarık’a karşı müttefik olmayı teklif ediyor. Oda, kabul ediyor. Tarık Sezai’nin, mahpustan çıkmaması için elinden geleni yapıyor. Güzide Sezai’yi merak edip ondan haber almak için ofisine gidiyor. Ortada bir gariplik olduğunu anlıyor. Bu ortada Ozan Zeliş’in Yeşim’in yeğeni olduğunu öğreniyor.

Güzide, Tarık’ın mahpusa girmesi için uğraşıyor. Tarık Ümit’i, kızı üzerinden tehdit edip ablasına ihanet etmesini istiyor. Oda, kızı için onun dediklerini yapmak zorunda kalıyor. Tolga, eline geçen görüntüyü Güzide’ye götürüyor. Ozan’ın pak olduğu ortaya çıkıyor. Yeşim, gözünü karartıp Tarık’ı zehirleyip öldürmeyi planlıyor.

Onun içeceğine koyduğu zehirliyor. Lakin Tarık’ın bıraktığı vasiyetnameyi okuyunca kızının 25 yaşına kadar mirasını kullanamayacağı ve bir vakıf tarafından muhtaçlıklarının karşılanacağını öğreniyor.

Aldatmak 24. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Güzide Tarık’ı Mahpusa Attırmak için Kolları Sıvıyor!

Aldatmak,Aldatmak Dizisi,atv,Perşembe Dizileri ATV

mirasını kullanamayacağını öğrenince pişman oluyor. Aldatmak 25. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Oylum, Behram’dan gebe olduğunu öğreniyor

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Aldatmak 25. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Oylum Behram’dan Hamile Olduğunu Öğreniyor!