e
sv

Yalı Çapkını 30. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ferit İstemeye İstemeye Pelin’le Buluşmaya Gidiyor!

309 Okunma — 27 Nisan 2023 22:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Yalı Çapkını, 30. yeni kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Ferit, karısının götürülmesinden sonra ailesine bu olaylara seyirci oldukları için onları asla affetmeyeceğini söyler. Seyran’la otoparkta konuşmak isteyen Ferit, Tarık’ın gelmesiyle Seyran tarafından kovulur. Seyran’ın Tarık’ın tarafında durması Ferit’in çok ağırına masraf ve ona ” Hazır ol acılara, bu günü bu otoparkı unutturmayacağım sana” der. Yalı Çapkını 30. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Ferit, istemeye istemeye Pelin’le buluşmaya gidiyor.

Ferit İstemeye İstemeye Pelin’le Buluşmaya Gidiyor!

Yalı Çapkını 30. kısım 2. fragmanında; Kazım, Seyran’ın boşanma protokolünü imzaladığını ve hiçbir şey talep etmediğini öğrenip küplere biniyor. Ferit ise, Seyran’ı kaybetmenin acısıyla kendisini gece hayatına veriyor. Tarık, Ferit’in gece hayatında çekilmiş fotoğraflarını Seyran’a gösteriyor ve ona boşanmalarının daha kolay olacağını söylüyor. Ferit, Seyran tarafından yeniden ret edilince istemeye istemeye Pelin’le buluşmaya gidiyor. Ferit Pelin’e, evlenme mi teklif edecek?

İşte Yalı Çapkını 30. kısım 2. fragmanı…

YALI ÇAPKINI 29. KISIMDA NELER OLDU?

Ferit, Pelin’in sesiyle uyanıyor. Yanında Sultan’ın olduğunu öğrendikten sonra onu boğazlayıp odadan kovuyor. Daha sonra Pelin’in konuşma teklifini kabul etmiyor ve onu da odasından kovuyor.

Suna, Ferit’le buluşup babasının kendisini Saffet’e, Seyran’ı da onun ağabeyi Tarık’la evlendireceğini söylüyor. Ferit, bunu duyar duymaz Saffet ağanın meskenini basıyor. Tarık’ın üzerine saldırıyor. Daha sonra Saffet geliyor ve Ferit’e silah çekiyor. Ferit, karısının ismini ağızlarına bir daha almayacaklarını söyleyip gidiyor.

Halis ağa, Ferit’in Saffet’in konutunu bastığını öğrendikten sonra torununu yanına çağırıyor. Ondan Kazım’ın Seyran’ı Saffet’in oğluna vermek istediğini söylüyor. Halis ağa, adamlarını toplayıp Kazım’ın meskenini basıyor. Ona tokat atıp yere düşürüyor ve hangi eliyle torununa vurduğunu soruyor. Kazım’ın elini bastonuyla eziyor.

Daha sonra zorla Seyran’ı adamlarına aldırıp yalıya getirip bir odaya kapatıyor. Zerrin, Ferit’in arbede ettiği gazeteciyi bulup konutuna çağırıyor. Planı, o haberi tekrar ortaya çıkartıp kızıyla Ferit’i nikah masasına oturmaktır. Tabi onların yalıdaki en büyük yardımcısı İfagat oluyor.

Saffet, Suna’yı biriyle otoparkta konuşurken görüyor. Ona, onu otoparkta gördüğünü söylüyor. Oda, onun Ferit’in sürücüsü olduğunu Seyran’dan haber getirdiğini söylüyor.

Kazım, Saffet’i arayıp ona durumu anlatıyor. İkisi birlikte Halis ağanın yalısına Seyran’ı almaya gidiyor. Halis ağa onlara, emanetlerini birazdan getireceğini söylüyor.

Önceden hazırlattığı boşanma protokolünü evvel Seyran’a imzalatıyor. Seyran, hiç düşünmeden boşanma protokolünü imzalıyor. Sıra Ferit’e geliyor. Ferit, istemeye istemeye o protokolü imzalıyor.

Yalı Çapkını 30. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ferit Tarafını Seçen Seyran’a Ateş Püskürüyor!

star tv,Yalı Çapkını,Yalı Çapkını Dizisi

nü bu otoparkı unutturmayacağım sana” der. Yalı Çapkını 30. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Ferit, istemeye istemeye Pelin’le buluşmaya gidiyor

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Yalı Çapkını 30. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ferit İstemeye İstemeye Pelin’le Buluşmaya Gidiyor!