e
sv

Kızılcık Şerbeti Dizisinin Yayın Yasağı Kalktı! Dizi 23. Bölümüyle Ne Zaman Ekrana Gelecek?

231 Okunma — 27 Nisan 2023 21:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti, 23. yeni kısmıyla ekrana gelmesi bekleniyordu. Lakin dizinin özeti yayınlandıktan sonra apansız yayın durduruldu. Dizinin yayınının durdurulmasına izleyici ve sanatkarlardan binlerce reaksiyon bildirisi yağdı. RTÜK’ten ceza yiyen Kızılcık Şerbeti dizisinin yayını, Nursema’nın gerdek gecesi kocasından gördüğü şiddetten ötürü durduruldu. Kızılcık Şerbeti Dizisinin yayın yasağı kalktı. Dizi 23. yeni kısmıyla ne vakit ekrana gelecek? Ayrıntılar haberimizde…

Kızılcık Şerbeti Dizisinin Yayın Yasağı Kalktı!

Kızılcık Şerbeti dizisine, geçtiğimiz hafta uygulanan cezanın ardından dizinin 4 defa daha durdurma uygulanacağı açıklanmıştı. Sevilen dizinin yayın yasağı kalktı.

Dizi 23. Kısmıyla Ne Vakit Ekrana Gelecek?

Kızılcık Şerbeti dizisi 23. yeni kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek.

KIZILCIK ŞERBETİ 22. KISIM ÖZETİ!

Nursema’nın şartını kabul ederek onu meskene dönmeye ikna eden Abdullah, Nursema’nın kararından vazgeçmesiyle bir nebze rahatlar. Fakat, Alev’e olan hislerini kızıyla açıkça konuşmak zorunda kaldığı için çok rahatsız olur. Tabiat, staj yerini değiştirir. Bunu öğrenen Fatih, karısının gönlünü almak için ona bir otomobil almak ister.

Kendini çok akıllı sanan Nilay, dolandırıcıların tuzağına düşer. O dolandırıcı bayanı meskene getirir. Sönmez ve Mustafa’nın ortak olduğu lokantanın açılışı iki aileyi bir kere daha bir ortaya getirir. Abdullah, iki tane armağan alır. Doğa’ya bir gerdanlık alıp kızına sıkıntı durumunda yardım ettiği için ona ikram eder.

İkinci hediyeyi ise Alev’e verip ona teşekkür eder. Abdullah Alev’e, yaptığının yanlış olduğunu o mevzuları artık bir daha açılmamak üzere kapattığını söyler. Bu ortada Pembe, Abdullah’ın iki armağan aldığını, ikinci hediyeyi kime verdiğini merak etmeye başlar.

Çimen’in bilgisayarında gördüğü uygunsuz manzaralarla ilgili harekete geçen Kıvılcım, Metehan ve Çimen’e bir ziyan gelmeden mevzuyu halletmek ister. Bu durumu heyete götürür. Ömer’e durumu anlattığında iş işten geçmiş olur. Okulun heyetindeki bir öğretmen Metehan’ı polise şikayet eder.

Kayhan, elinde çiçeklerle Leman’ın konutuna sarfiyat. Leman, Kayhan’ın evlenme teklifini kabul eder. Kayhan, bu evlilik süreçlerini yapmak için Leman’dan genel bir vekaletname ister. Leman, Kayhan’a, genel vekalet verip ona tüm mal varlığını kaybedecek mi? Ömer, Kıvılcım’ın bu mevzuyu evvel kendisiyle paylaşmadığı için ona çok kızar.

Daha sonrasında Kıvılcım, birlikte okula döner. Polislerin Metehan’ı götürdüklerini gören Ömer, ne yapacağını bilemez. Oğlunu kurtarmak için polislere o imajların kendisine ilişkin olduğunu söyler.

Ajda Pekkan Kızılcık Şerbeti hayranı olduğunu açıkladı

‘Kızılcık Şerbeti,kızılcık şerbeti dizisi,show tv

dan gördüğü şiddetten ötürü durduruldu. Kızılcık Şerbeti Dizisinin yayın yasağı kalktı. Dizi 23. yeni kısmıyla ne vakit ekrana gelecek

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kızılcık Şerbeti Dizisinin Yayın Yasağı Kalktı! Dizi 23. Bölümüyle Ne Zaman Ekrana Gelecek?