e
sv

Yalı Çapkını 28. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! İfakat Ferit’in Başına Çorap Örmeye Hazırlanıyor!

236 Okunma — 24 Nisan 2023 17:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star Tv’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını, 28. yeni kısmıyla 14 nisan cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Ferit, Kazım’dan tokat yeyip yere düştüğü halde kalkıp tekrar Seyran’a elini uzatır. Fakat Seyran, Ferit’in elini tutmaz. Halis ağa, Kazım’ın torununa tokat attığını öğrenip çabucak Hatice’yi arar. Hatice ile Halis ağa, bu yüzden tartışır. Ferit’in artık kimseyi gözü görmez. Pelin, artık Ferit’in kendisine dönmeyeceğini anlar ve ona, Seyran’dan ayrılması gerektiğini söyler. Seyran ise, Ferit’i kaybettikten sonra onu ne kadar çok sevdiğini anlar. Yalı Çapkını 28. kısım 3. fragmanı yayınlandı. İfagat, Ferit’in başına çorap örmeye hazırlanıyor.

İfagat Ferit’in Başına Çorap Örmeye Hazırlanıyor!

Yalı Çapkını 28. kısım 3. fragmanında; İfagat, konuttaki herkesi bu evliliğin bitmesi gerektiğine inandırıyor. Tabi bu durumda Kazım, yüklü bir nafaka almayı planlıyor. İfagat, Pelin’i konuta çağırıp ona, söylediği her şeyi yapmaya hazır olup olmadığını soruyor. O da kabul ediyor. Halis, torununun Kazım’dan dayak yemesini hazmedemiyor. Seyran, Tarık tarafından tacize uğruyor. Ferit ile Seyran, buluşuyor. Lakin ikisi de bu işin çıkmaz bir yola girdiğini bir defa daha anlıyor.

İşte Yalı Çapkını 28. kısım 3. fragmanı…

YALI ÇAPKINI 27. KISIM ÖZETİ!

İfagat, Seyran’ın Ferit’le tartışıp meskeni terk ettiğini Zerrin’in yanındayken öğrenir. Pelin’e elini öptürüp şayet Ferit’i istiyorsa biraz beklemesini söyler. Halis ağaya da Seyran’ın meskeni terk ettiği haberi gelir. Çok sonlanan Halis ağa Kazım’a, gelin değil oyuncak mı aldıklarını söyleyip, akşam iftar sofrasında Seyran’ın konutta olmasını istediğini söyler.

Kazım o sonla meskene sarfiyat. Seyran’ın Ferit’le ayrılmak istediğini o meskene dönmek istemediğini öğrenir ve kızını döndürmek için dayaktan geçirir. Seyran ölse de o meskene dönmeyeceğini söyler. Kazım Halis ağayı arayıp kızının rahatsız olduğunu sonraki gün onu kendi elleriyle getireceğini söyler.

Pelin, Ferit’in çok sevdiği arkadaşı Gülşah’ı bulup ondan Ferit’le kendisini bir ortaya getirmesini ister. Ferit, bu ortada Abidin ile Suna ortasındaki aşkı öğrenir. Abidin’in üzerine yürüyen Ferit ondan bunun hesabını sorar. Abidin, artık o yalıda çalışmak istemez.

Suna’nın görücüleri Kazım’ı arar. Kazım, halasıyla konuşup kararlarını onlara bildireceklerini söyler. Zerrin Kazım’ı bulup ona, Ferit’in kız arkadaşının annesi olduğunu, şayet Seyran Ferit’le boşanırsa büyük tazminat ve nafaka alması için elinden geleni yapacağını söyler.

Kazım’ın aklına bu iş yatar ve doğruca yalıya gidip Halis ağanın karşısına çıkar. Ona, kızını ikna edemediğini, boşanmak istediğini söyler. Halis ağa, Kazım’ın niyetinin para koparmak olduğunu anlayıp ona ne istediğini sorar. Kazım, Halis ağanın sonlandığını görünce yalıyı terk eder.

Eve gidip Seyran’a, bu boşanma işini onayladığını söyler. Durumu öğrenen Ferit, Seyran’ın yanına gidip onu almadan oradan gitmeyeceğini söyler. Kazım ise Ferit’e, tokat atar.

Yalı Çapkını 28. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Seyran Ferit’i Çok Sevdiğini Anlıyor!

cuma dizileri 2022,star tv,Yalı Çapkını,Yalı Çapkını Dizisi

sonra onu ne kadar çok sevdiğini anlar. Yalı Çapkını 28. kısım 3. fragmanı yayınlandı. İfagat, Ferit’in başına çorap örmeye hazırlanıyor

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Yalı Çapkını 28. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! İfakat Ferit’in Başına Çorap Örmeye Hazırlanıyor!