e
sv

Aldatmak 26. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Güzide Oylum’un Hamile Olduğunu Öğreniyor Mu?

176 Okunma — 24 Nisan 2023 17:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Atv’nin sevilen dizisi Aldatmak, 26. yeni kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Tarık, kendisini zehirleyen kişinin Yeşim olduğunu anlar. Güzide, Ali Sezai’nin mahpusta olduğunu öğrenip onu ziyarete sarfiyat ve ona bu komployu Tarık’ın yaptığını anlar. Öte yandan Behram, tam Oylum bebeği aldıracağı sırada karşısına çıkar ve ona, şayet bu bebeğin canını alırsa kendisinin de çok kişinin canını alacağını söyler. Güzide, Tarık’ın oyunlarla aldığı meskenini tekrar geri alır. Konuta gidip Tarık’ı o konuttan kovar. Tarık’da, valiziyle konuttan ayrılmak zorunda kalır. Aldatmak 26. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Güzide, Oylum’un gebe olduğunu öğreniyor mu?

Güzide Oylum’un Gebe Olduğunu Öğreniyor Mu?

Aldatmak 26. kısım 2. fragmanında; Oylum, Behram’la birlikte olduğu için büyük bir yanılgı yaptığını anlıyor. Behram’ın tehditleriyle tanışan Oylum çok sıkıntı durumda kalıyor. Güzide, kızına, Behram’dan ayrılmasını, onun ona nazaran biri olmadığını söylüyor. Behram, tehdit ederek Oylum’un elinden tutup Güzide’nin karşısına çıkıyor ve kızıyla evlenmeye karar verdiğini açıklıyor. Daha Güzide’nin yanıtını beklemeden, Oylum’un bu saatten sonra bu evliliği kabul etmeme üzere bir lüksü olmayacağını da ekliyor. Güzide, donup kalıyor.

İşte Aldatmak 26. kısım 2. fragmanı…

ALDATMAK 25. KISIM ÖZETİ!

Oltan’ın adamının eline onun sakladığı flash diskler geçer. Ozan’ın katil olmadığını ispat eden flash diski Tolga’ya gönderir. Tolga, diski açtığında Ozan’ın öldürdüğünü zannettiği adamın yaşadığını görür. O flash diski alıp çabucak Güzide’ye götürür.

Güzide, diski izledikten sonra Oylum’u ve Ozan’ı konuta çağırır. Oylum, Behram’la birlikte meskene gelir. Tolga, onun orada bulunmasını istemediğini söyler. Behram’la Tolga, birbirlerine girer. Güzide ortaya girip, Behram’ın gitmesini bu sıkıntının aile sıkıntısı olduğunu söyler.

Tolga, flash diski aileye izletir. Ozan’ın öldürdüğünü zannettiği adamın sağ olduğunu ispatlayan görüntüyü herkes izler. Ozan sonradan geliyor ve kendisinin aylardır boş yere tehdit edildiğini, annesinin boş yere mesleğinden olduğunu öğrenip çabucak Oltan’dan intikamını almak ister.

Ama Tolga onu fiyat. Ondan bu durumu bilmiyormuş üzere davranmasını, Oltan’ın işini bir arada bitireceklerini söyler. Bu ortada Yeşim’in verdiği ilaçla Tarık kalp krizi geçirir. Yeşim, kızına mirasın 25 yaşından sonra kalacağını öğrenince onu hastaneye yetiştirir.

Oltan bu ortada Tarık’ın ofisine girip ona gönderilen flash diskleri alır. İçinde Ozan’ı tehdit ettiği diskin olmadığını görür. Ofisine gittiğinde o diskin Tolga’da olduğunu ona birinin gönderdiğini öğrenir. Tolga flash diski babasına verir ve bunu kimseye vermediğini, lakin artık onun üzere bir babasının olmadığını söyler.

Behram Oylum’a, büyük bir sürpriz hazırlar. Oylum, gebe olduğunu öğrenip çabucak Behram’a gidip ona durumu anlatır ve bu bebekten çabucak kurtulmak istediğini söyler. Behram ise, asla bebeği aldırmak istemediğini çabucak onunla evlenmeleri gerektiğini söyler.

Tarık, kendisine geldikten sonra zehirlendiğini öğrenir. Bunu kendisine Güzide’nin yaptığını düşünüp polislere o denli tabir verir. Yeşim, durumu öğrenip teyzesinden çabucak o ilaçları Güzide’nin meskenine bırakmasını ister. O da Öykü’yü alıp Güzide’nin konutuna sarfiyat. Bir fırsatını bulup ilacı Güzide’nin odasına koyar.

Öte yandan Güzide, Ali Sezai’nin hiç Kanada’ya gitmediğini öğrenir. Konutuna geldiğinde ise, polislerin konutunu aramak için geldiğini öğrenir.

Aldatmak 26. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Güzide Konutunu Tarık’tan Geri Alıyor!

Aldatmak,Aldatmak Dizisi,atv,perşembe dizileri 2022

valiziyle konuttan ayrılmak zorunda kalır. Aldatmak 26. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Güzide, Oylum’un gebe olduğunu öğreniyor mu?

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Aldatmak 26. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Güzide Oylum’un Hamile Olduğunu Öğreniyor Mu?