e
sv

Veda Mektubu 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Alanur Seher’e Savaş Açıyor!

230 Okunma — 24 Nisan 2023 12:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin sevilen dizisi Veda Mektubu, 7. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Hatice, intihar ediyor ve tüm aile hastaneye koşuyor. Aslı ve Alanur da hastaneye gidiyor. Alanur, hastanede hakarete uğrayınca geri dönüyor. Yolda Seher’in, kızına tokat attığını öğrenip valizini alıp onunla meskene gidiyor ve yemekte Seher’den bunun hesabını soruyor. Sonraki gün Alanur ile Ziya buluşuyor. Seher, onları takip ettirip buluştukları yere gidiyor. Onların yanına gidip bu zımnî buluşmanın hesabını soruyor. Veda Mektubu 8. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Alanur, Seher’e savaş açıyor.

Alanur Seher’e Savaş Açıyor!

Veda Mektubu 8. kısım 1. fragmanında; Alanur’un ne yapmak istediğini anlayan Seher güzelce köşeye sıkışıyor. Seher, Alanur’dan hesap sormak için onun yanına gidiyor. Lakin Alanur, Seher’i açık açık Ziya’yı onun elinden almakla tehdit ediyor. Yıllarını çalan Seher’e, bu dünyayı ona zindan edeceğini söylüyor.

İşte Veda Mektubu 8. kısım 1. fragmanı…

VEDA MEKTUBU 7. KISIMDA ÖTEKİ NELER OLDU?

Hatice, Aslı’ya yaptıkları ortaya çıktıktan sonra büyük bir buhran geçiriyor. Bir intihar mektubu yazıp ilaç içiyor. Annesi kızını baygın bir formda görünce konutu ayağı kaldırıyor. Mehmet, çabucak Hatice’yi kucağına alıp hastaneye yetiştiriyor. Aslı da, onlarla hastaneye gitmek istiyor. Lakin Seher, onun hastaneye gelmesini istemiyor.

Adeta Aslı, günah keçisi ilan ediliyor. Durumu öğrenen Alanur da hastaneye gidiyor. Hastanede Hatice’nin kalbi duruyor. O sırada annesi karşısında Alanur ile Aslı’yı görünce onlara öfkesini kusuyor ve tüm olanların sorumlusu olarak onları gösteriyor. Alanur, kızını alıp meskene dönüyor.

Yolda Aslı, arkadaşıyla telefonda konuşurken Seher’in kızına tokat attığını öğreniyor. Alanur, bu duyduklarından sonra kızını o konuta göndermek istemiyor. Mehmet Aslı’yı götürmek isteyince o da onunla Ziya’nin meskenine valizleriyle birlikte gidiyor. Seher hastanedeyken Alanur, mutfağa girip börek yapmaya başlıyor.

Seher, Alanur’u meskeninde ve de mutfağında görünce mecnuna dönüyor. Yemekte Alanur, Ziya’nın kendisine yıllar evvel aldığı fuları boynuna takıp oturuyor. Seher’e, kızına uyguladığı şiddetin konusunu açıyor. Ondan bunun intikamını almak için Ziya’yla özel konuşmak istediğini söylüyor.

Onlar birlikte odaya geçince Seher, sonundan ne yapacağını bilemiyor. Alanur odada Ziya’ya eskiyi açıyor ve o veda mektubunu kimin yazdığını kendisi üzere bildiğini söylüyor. Fuları da Ziya’ya verip çıkıyor. Sonraki gün görüşmek için Ziya’yla randevulaşıyor.

Seher, Alanur’u Ziya’nin aradığını ve sonraki gün için randevulaştıklarını görüyor. Çabucak Nevzat’tan Ziya’yı takip etmesini istiyor. Onlar buluşup konuşurken Seher oraya geliyor. Ziya, meskene döndüğünde Seher’in konutta olmadığını görüyor.

Veda Mektubu 7. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Alanur Kendisine Savaş Açan Seher’i Tehdit Ediyor!

kanal d,Pazartesi Dizileri,Veda Mektubu,Veda Mektubu Dizisi

or. Onların yanına gidip bu saklı buluşmanın hesabını soruyor. Veda Mektubu 8. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Alanur, Seher’e savaş açıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Veda Mektubu 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Alanur Seher’e Savaş Açıyor!