e
sv

Aldatmak 25. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Tolga İle Behram Oylum İçin Karşı Karşıya Geliyor!

323 Okunma — 24 Nisan 2023 02:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Atv’nin sevilen dizisi Aldatmak, 25. yeni kısmıyla bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Ozan, Tolga’nın getirdiği görüntüyle aslında katil olmadığını Oltan’ın tehditlerine boşa boyun eğdiğini anlıyor. Tolga, babasından Ozan’a yaptığı geçersiz şantajın hesabına soruyor. Tarık, kalp krizi geçirip hastaneye kaldırılıyor. Güzide, Behram’ın yanına gidip ona iade ettiği kirayı verip ona, Oylum’un onun hiçbir şeyi olmadığını söylüyor. Oylum ise, Behram’dan gebe olduğunu öğreniyor. Behram, durumu öğrenip Oylum’a bebeğini aldırmamasını istediğini söylüyor. Aldatmak 25. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Tolga ile Behram, Oylum için karşı karşıya geliyor.

Tolga İle Behram Oylum İçin Karşı Karşıya Geliyor!

Aldatmak 25. kısım 2. fragmanında; Tolga, Oylum’un karşısına çıkıp geçmişi unutup tekrar birlikte olmak istediğini söylüyor. Oylum ise, Behram’la birlikte olduğunu söylüyor. Tolga ise Oylum’un Behram’ı sevdiğine inanmıyor. Behram ile Tolga, karşı karşıya geliyor. Behram Tolga’ya, Oylum’un onu değil kendisini sevdiğini söylüyor.

İşte Aldatmak 25. kısım 2. fragmanı…

ALDATMAK 24. KISIM ÖZETİ!

Ozan, annesine yapılan akının gerisindeki ismin Tarık çıkmasıyla babasına karşı gözünü karartır. Onu otomobiliyle uçurumdan atmayı planlar ve el frenini çektirir. Güzide, durumu öğrenir öğrenmez Ozan’ın olduğu yere sarfiyat.

Tarık’ın kolundan tutup o uçurumdan birlikte atlayıp öleceklerini ve çocukların bundan sonra rahat edeceğini söyler. Tarık çok korkar ve Güzide’ye yalvarmaya başlar. Güzide, son anda Tarık’a, onunla ölmek isteyeceğini nasıl düşüneceğini, daha onun paralarını yiyeceğini söyler.

Güzide, Oylum’un Behram’la birlikte olduğunu öğrenip onu uyarır. Fakat Oylum, annesine büyük bir reaksiyon gösterir. Öte yandan Selin ile Tolga, yakınlaşmaya başlar. Tarık, oğlunu ve kızını evlatlıktan ret eder ve bunu herkesin göreceği halde yayınlar.

Güzide, kendi eliyle Yeşim’e kızını teslim eder. Yeşim, Tarık’ın kızını ve oğlunu evlatlıktan ret ettiğini öğrenir ve tüm mirasın kızına kalacağını düşünüp havalara uçar. Hikaye, Tolga’yla Selin’in birlikte olduğunu öğrenip onunla yüzleşir.

Güzide, avukatı aracılığıyla Oltan’la Tarık’a karşı müttefik olmayı teklif eder. Oda, kabul eder. Tarık Sezai’nin, mahpustan çıkmaması için elinden geleni yapar. Güzide Sezai’yi merak edip ondan haber almak için ofisine masraf. Ortada bir gariplik olduğunu anlar. Bu ortada Ozan Zeliş’in Yeşim’in yeğeni olduğunu öğrenir.

Güzide, Tarık’ın mahpusa girmesi için uğraşır. Tarık Ümit’i, kızı üzerinden tehdit edip ablasına ihanet etmesini ister. Oda, kızı için onun dediklerini yapmak zorunda kalır. Tolga, eline geçen görüntüyü Güzide’ye götürür. Ozan’ın temiz olduğu ortaya çıkar. Yeşim, gözünü karartıp Tarık’ı zehirleyip öldürmeyi planlar.

Onun içeceğine koyduğu zehirler. Lakin Tarık’ın bıraktığı vasiyetnameyi okuyunca kızının 25 yaşına kadar mirasını kullanamayacağı ve bir vakıf tarafından gereksinimlerinin karşılanacağını öğrenir.

Aldatmak 25. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Oylum Behram’dan Gebe Olduğunu Öğreniyor!

Aldatmak,Aldatmak Dizisi,atv,perşembe dizileri 2022

ini aldırmamasını istediğini söylüyor. Aldatmak 25. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Tolga ile Behram, Oylum için karşı karşıya geliyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Aldatmak 25. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Tolga İle Behram Oylum İçin Karşı Karşıya Geliyor!