e
sv

Yalı Çapkını 27. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Kazım Seyran’ın Boşanma İsteğini Onaylıyor!

239 Okunma — 23 Nisan 2023 21:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star Tv’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını, 27. yeni kısmıyla 7 nisan cuma akşamı ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Seyran, Ferit ile tartışıyor. Ferit’in elini Seyran’a kaldırması bardağı taşıran son damla oluyor. Seyran, meskeni terk edip babasının meskenine dönüyor. Hatice halası Seyran’a, artık geçmişe bir sünger geçmesi gerektiğini söylüyor. Kazım olanları öğreniyor. Seyran, babasının ardında durması gerektiğini düşünürken o ise, belinden kemerini çıkarıp kızını dövmeye başlıyor. Yalı Çapkını 27. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Kazım, Seyran’ın boşanma isteğini onaylıyor.

Kazım Seyran’ın Boşanma İsteğini Onaylıyor!

Yalı Çapkını 27. kısım 2. fragmanında; Seyran Halis’e, Ferit’in kendisine el kaldırdığını ve artık o konuta dönmeyeceğini söylüyor. Bunun üzerine İfagat, Pelin’i meskene çağırıp elini öptürüyor. Zerrin ise, Kazım’la buluşup onunla bir mutabakat yapıyor. Kazım, konuta döndükten sonra kızına Ferit’le boşanmak isteyip istemediğini soruyor. Seyran, boşanmaya kararlı olduğunu babasına söylüyor. Oda, bu boşanmayı onayladığını ona açıklıyor.

İşte 27. kısım 2. fragmanı…

YALI ÇAPKINI 26. KISIM ÖZETİ!

Zerrin, Seyran ve ailesinin yemekte olduğu restorana gidip onu tehdit eder. Seyran, Zerrin’i oradan uzaklaştırıp konuşur. Zerrin, kızının Ferit’le münasebetini evlendikten sonra öğrendiğini ve bunu kabul ettiğini Seyran’ın yüzüne vurur. Onu her şeyi annesine anlatmakla tehdit eder. Seyran, ona telefonunu verip sonra konuşmak istediğini söyler.

Kazımlar iftarda Korhanların konuğu olurlar. Masada Suna ve Saffet’in durumu da konuşulunca Ferit teknede Saffet’le bir görüşme daha yapmaları için Kazım’dan onay alır. İşlerin ilerlemesi Suna’yı da Abidin’i de kahreder.

Suna Abidin’le gizlice buluşup, Saffet’in tekrar kendisiyle görüşmek istediğini söyler. Ona gitmek istemediğini lakin, elinden de bir şey gelmediğini söyler. Halis, geçmişte hasımlığı olduğu aileyle Suna’nın izdivaç kararını Hatice’ye bırakır.

O da Halis’e, kendisi için bunun artık bir değeri olmadığını söyleyip bu izdivacı kabul eder. O sırada Suna meskene gelir. Halasından Saffet’le evlendirileceğini öğrenip kahrolur. Yalnızca halasına evlenmek istemediğini söyler.

Hatice Suna’ya, Seyran’ın da evlenmek istemediğini artık çok keyifli olduğunu hatırlatır. Zerrin Suna’yı meskenine çağırır. Seyran, oraya gitmek zorunda kalır. Gittiğinde Ferit’in Pelin’le ağız ağza konuştuğunu görür. Zerrin’in haklı çıkmasıyla Seyran çabucak orayı terk eder.

Ferit, Zerrin ve Pelin’e artık kendilerini rahat bırakmalarını söyleyip Seyran’ın peşinden konuta masraf. Seyran ile Ferit, tartışmaya başlıyor. Ne yapsa artık Seyran’ı inandıramaz.

Seyran Ferit’i terk mi edecek? Suna Abidin aşkı yarıda mı kalacak?

Yalı Çapkını 27. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Seyran Ferit’i Terk Ediyor!

cuma dizileri 2022,dizi,star tv,Yalı Çapkını,Yalı Çapkını Dizisi

belinden kemerini çıkarıp kızını dövmeye başlıyor. Yalı Çapkını 27. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Kazım, Seyran’ın boşanma isteğini onaylıyor

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Yalı Çapkını 27. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Kazım Seyran’ın Boşanma İsteğini Onaylıyor!