e
sv

Kızılcık Şerbeti 22. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ömer Oğlu İçin Kendisini Feda Ediyor!

256 Okunma — 23 Nisan 2023 21:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Show Tv’nin reytingleri en yüksek dizisi Kızılcık Şerbeti, 22. yeni kısmıyla 7 nisan cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Abdullah, kızıyla birlikte meskene dönüyor. Kıvılcım Nursema’ya, tanıdığı en yürekli bayan olduğunu söylüyor. Öte yandan Mete, hatasız yere göz altına alınıyor. Fatih’in yaptıklarını öğrenen Doğa’nın kocasıyla ortası bozuluyor. Abdullah Pembe’ye, kızının isteği üzerine ona itiraf etmesi gereken bir şey olduğunu söylüyor. İtiraftan sonra Abdullah, elinde çiçeklerle Alev’in yanına gidiyor. Kızılcık Şerbeti 22. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Ömer, oğlu için kendisini feda ediyor.

Kızılcık Şerbeti 22. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Abdullah’ın Pembe’ye İtirafı Ortalığı Karıştıracak!

Ömer Oğlu İçin Kendisini Feda Ediyor!

Kızılcık Şerbeti 22. kısım 2. fragmanında; Nursema meskene dönüyor. Pembe, Abdullah’ın otomobildeki ikinci ikram paketini kime aldığını merak ediyor. Abdullah o armağan paketini elinde çiçeklerle Alev’e götürüyor. Metehan, hatasız yere polisler tarafından götürülürken Ömer polislere, o flaş diskin kendisine ilişkin olduğunu söylüyor.

İşte Kızılcık Şerbeti 22. kısım 2. fragmanı…

KIZILCIK ŞERBETİ 21. KISIM ÖZETİ!

Nursema, evlendiği gece başına gelenleri iki aileye de itiraf ettikten sonra onlara, artık birbirlerini yemelerini söyleyip meskeni terk eder. İki aile birbirine girer. Alev Nursema’yı yolda görüp onu konutuna götürür. Pembe ile Abdullah, kızlarının nerede olduğunu merak eder.

Doğa, Nursema’yı hastaneden kaçıranın kendisi olduğunu söyleyince büyük reaksiyon alır. Buna karşılık Tabiat, Nursema’nın onlardan değil neden kendisinden yardım istediğini düşünmeleri gerektiğini söyler. Abdullah, Doğa’nın Nursema’nın yerini bildiğini kestirim edip onu takip ettirir.

Doğa’nın annesinin oturduğu apartmana girdiğini, oradan Umut’un da çıktığını, onun da binada oturduğunu Abdullah öğrenir ve çabucak Umut’un konutuna girmesini ister. Umut, cüzdanını unutum konuta tekrar döndüğünde Abdullah’ın adamının konutunda olduğunu görür. Ondan Nursema’nın meskenden kaçtığını öğrenir.

Gidip Abdullah’la konuşan Umut, Nursema’yla konuşmaya sarfiyat. Nursema, Umut’un yalvarışına dayanamayıp kapıyı açar. Umut, bir daha ondan ayrılmak istemediğini söyler. Bu ortada Fatih, amcasından Kayhan için yardım istiyor. Kayhan, paraları alıp kaçmayı planlarken Ömer, onun hesabına önlem koydurur.

Kayhan, Leman’ın yanına gidip ona evlenme teklif eder. Leman’la evlenip onun parasının üzerine konmayı düşünür. Tabiat, staja başlıyor. Kendisine gelen hastaların bayan olduğunu görünce Fatih’in hastanenin sahibiyle o denli anlaştığını öğrenir.

Abdullah Nursema’nın yanına sarfiyat ve ondan konuta dönmesini ister. Nursema babasına, onun Alev’i sevdiğini, onun ağzında duyduğunu, şayet bunu annesine itiraf ederse onunla döneceğini söyler. Abdullah da, Nursema’nın bu koşulunu kabul eder.

Kızılcık Şerbeti Dizisi RTÜK’ten Ceza Yedi! Dizi Yayından Kaldırıldı Mı?

‘Kızılcık Şerbeti,cuma dizileri 2022,kızılcık şerbeti dizisi,show tv

dullah, elinde çiçeklerle Alev’in yanına gidiyor. Kızılcık Şerbeti 22. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Ömer, oğlu için kendisini feda ediyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kızılcık Şerbeti 22. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ömer Oğlu İçin Kendisini Feda Ediyor!