e
sv

Yalı Çapkını 27. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Seyran Ferit’i Terk Ediyor!

311 Okunma — 23 Nisan 2023 16:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star Tv’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını, 26. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Zerrin, kızı Pelin’le Ferit’i tekrar bir ortaya getirmek için elinden geleni yapıyor. Gidip Seyran’ı, başta Pelin’i kabul ettiği gerçeğini anlatmakla tehdit ediyor. Suna’ya çıkan kısmet aile tarafından onaylanıyor. Abidin’i seven Suna, bu kararın sonunda kahroluyor. Zerrin, Ferit ile Seyran’ı ayırmak için bir plan yapıyor. Seyran, Ferit’i Pelin’in meskeninde görünce çabucak orayı terk ediyor. Yalı Çapkını 27. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Seyran, Ferit’i terk ediyor.

Seyran Ferit’i Terk Ediyor!

Yalı Çapkını 27. kısım 1. fragmanında; Seyran Ferit ile tartışıyor. Ferit’in elini Seyran’a kaldırması bardağı taşıran son damla oluyor. Seyran, konutu terk edip babasının konutuna dönüyor. Hatice halası Seyran’a, artık geçmişe bir sünger geçmesi gerektiğini söylüyor. Kazım olanları öğreniyor. Seyran, babasının ardında durması gerektiğini düşünürken o ise, belinden kemerini çıkarıp kızını dövmeye başlıyor.

İşte Yalı Çapkını 27. kısım 1. fragmanı…

YALI ÇAPKINI 26. KISIMDA NELER OLDU?

Zerrin, Seyran ve ailesinin yemekte olduğu restorana gidip onu tehdit ediyor. Seyran, Zerrin’i oradan uzaklaştırıp konuşuyor. Zerrin, kızının Ferit’le bağını evlendikten sonra öğrendiğini ve bunu kabul ettiğini Seyran’ın yüzüne vuruyor. Onu her şeyi annesine anlatmakla tehdit ediyor. Seyran, ona telefonunu verip sonra konuşmak istediğini söylüyor.

Kazımlar iftarda Korhanların konuğu oluyorlar. Masada Suna ve Saffet’in durumu da konuşulunca Ferit teknede Saffet’le bir görüşme daha yapmaları için Kazım’dan onay alıyor. İşlerin ilerlemesi Suna’yı da Abidin’i de kahrediyor.

Suna Abidin’le gizlice buluşup, Saffet’in tekrar kendisiyle görüşmek istediğini söylüyor. Ona gitmek istemediğini ancak, elinden de bir şey gelmediğini söylüyor. Halis, geçmişte hasımlığı olduğu aileyle Suna’nın izdivaç kararını Hatice’ye bırakıyor.

O da Halis’e, kendisi için bunun artık bir değeri olmadığını söyleyip bu izdivacı kabul ediyor. O sırada Suna konuta geliyor. Halasından Saffet’le evlendirileceğini öğrenip kahroluyor. Yalnızca halasına evlenmek istemediğini söylüyor.

Hatice Suna’ya, Seyran’ın da evlenmek istemediğini artık çok memnun olduğunu hatırlatıyor. Zerrin Suna’yı konutuna çağırıyor. Seyran, oraya gitmek zorunda kalıyor. Gittiğinde Ferit’in Pelin’le ağız ağza konuştuğunu görüyor. Zerrin’in haklı çıkmasıyla Seyran çabucak orayı terk ediyor.

Ferit, Zerrin ve Pelin’e artık kendilerini rahat bırakmalarını söyleyip Seyran’ın peşinden konuta gidiyor. Seyran ile Ferit, tartışmaya başlıyor. Ne yapsa artık Seyran’ı inandıramıyor.

Seyran Ferit’i terk mi edecek? Suna Abidin aşkı yarıda mı kalacak?

Yalı Çapkını’nın Güzel Oyuncusunun Bildirileri İfşa Oldu!…

cuma dizileri 2022,star tv,Yalı Çapkını,Yalı Çapkını Dizisi

t’i Pelin’in meskeninde görünce çabucak orayı terk ediyor. Yalı Çapkını 27. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Seyran, Ferit’i terk ediyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Yalı Çapkını 27. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Seyran Ferit’i Terk Ediyor!