e
sv

Ömer 11. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ömer Süreyya’dan Ayrılmak İstiyor!

223 Okunma — 23 Nisan 2023 16:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star Tv’nin sevilen dizisi Ömer, 11. yeni kısmıyla 3 nisan pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Ömer Süreyya’ya, kendisine olan tutumlarını devam ettirirse bağlarını ve geleceklerini tekrar düşüneceğini söylüyor. Ömer, içten içe Gamze’yi Erdal’dan kıskanıyor. Gamze’ye, kendisine olan hislerini Erdal öğrense onu susturamayacağını söylüyor. Süreyya Gamze’ye, onun yüzünden Ömer’le tartıştıklarını nişanlısıyla görüşmesini istemediğini söylüyor. Onlar konuşurken Ömer içeri giriyor. Ömer 11. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Ömer, Süreyya’dan ayrılmak istiyor.

Ömer Süreyya’dan Ayrılmak İstiyor!

Ömer 11. kısım 2. fragmanında; Süreyya, Ömer’in Gamze’yle görüşmesini istemediği için münasebetlerini gözden geçirmek istemesine bir mana veremiyor. Nisa işe başlıyor ve birinci sefer çalıştığı için epeyce zorlanıyor. Gamze Erdal ile bir mühlet görüşmeme kararı alıyor. Ömer babasına, Süreyya’nın dayatmalarına dayanamayacağını ve artık onunla nişanlı kalmak istemediğini söylüyor.

İşte Ömer 11. kısım 2. fragmanı…

ÖMER 10. KISIM ÖZETİ!

Nisa, ailesinden saklı Gamze’nin bulduğu işte çalışmak ister. Tahir, Nisa’yı alkollü restoranda görünce ortalığı birbirine katar. Ömer, Nisa’yı restoranda gören Tahir’in öfkesinin önüne geçmeye çalışken olayları bu noktaya getirdiği için Gamze’yi hatalar. Bundan sonra Nisa’nın Gamze’yle görüşmesini yasaklar.

Hatta onun konutundan çıkıp kendi meskenine yerleşmesini ister. Bu durumu Gamze ve annesinin yüzüne de söyler. Hakan’ın terk edip gittiğini ve çalışmak zorunda olduğunu ailesine söyleyemeyen Nisa, onların gözündeki itimadı kaybetmenin acısını yaşar.

Süreyya Gamze ile karşılaşıp sohbet etmeye başlar. Gamze’nin Ömer hakkında söyledikleri Süreyya’yı şaşırtır. Ömer, mevzunun üzerine gelir ve ikili başlıyorlar tatlı bir atışmaya. Süreyya, onların ortalarındaki çekimi fark eder.

Süreyya’ya haksızlık ettiğinin farkına varan Ömer, onun gönlünü alır ve birlikte evvel mesken sonra gelinlik bakmaya sarfiyatlar. Tuna, Erdal’la annesinin görüşmesini istemez. Kendisini okulun tuvaletine kapatır. Okul müdürü Ömer’i arar. Ona, Tuna’nın kendisini tuvalete kapattığını ve o gelmeden çıkmak istemediğini söyler.

Ömer, Süreyya’yı gelinlikçide bırakıp okula koşar. Tuna’yı tuvaletten çıkartıp onu dinler. Tuna Ömer öğretmenine, Erdal’la annesinin evlenmesini istemediğini söyler. Daha sonra Gamze gelir ve Ömer gamzeye Tuna’nın Erdal’la evlenmesini istemediğini, o adamı neden meskenine çağırdığının hesabını sorar. Gamze, yalnızca onların birbirleriyle tanışması için çağırdığını söyler.

O sırada Süreyya gelir ve onları yan yana konuşurken görür. Ömer Süreyya’nın yanına gelir ve ona durumu anlatır. Yeniden onları birlikte gören Süreyya Ömer’den bir daha Gamze’yle görüşmesini istemediğini söyler.

Ömer 11. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ömer Süreyya’ya Restini Çekiyor!

Ömer,Ömer Dizisi,star tv

mesini istemediğini söylüyor. Onlar konuşurken Ömer içeri giriyor. Ömer 11. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Ömer, Süreyya’dan ayrılmak istiyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Ömer 11. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ömer Süreyya’dan Ayrılmak İstiyor!