e
sv

Veda Mektubu 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Alanur Ziya’nın Evine Mi Yerleşiyor!

228 Okunma — 23 Nisan 2023 22:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Veda Mektubu, 6. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Aslı’nın Ziya’ya annesiyle olan geçmişlerini bildiğini söylemesi büyük bir sırrın ortaya çıkmasına neden oluyor. Ziya, Alanur ve onun ağzından yazılan ayrılık mektuplarının peşine düşüyor. Bu mektupları kimin yazmış olduğunu ortaya çıkarmaya çalışırken öte yandan da Alanur’a ayrılıkları konusunda ikisinin de hatasız olduğunu anlatmaya çalışıyor. Seher, Ziya’nın peşine düşmesiyle köşeye sıkışıyor. Hatice, Aslı ile Mehmet’i ayırmak için son kozunu oynuyor ve onu zehirlemeye çalışıyor. Veda Mektubu 7. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Alanur, Ziya’nın meskenine mi yerleşiyor.

Alanur Ziya’nın Konutuna Mi Yerleşiyor!

Veda Mektubu 7. kısım 1. fragmanında; Yaptıklarından pişman olan Mehmet, Aslı’yla barışıp onu tekrar meskene götürmek için Alanur’un konutuna gidiyor. Alanur ise Aslı’yı tek başına Mehmet ile birlikte göndermeyeceğini söylüyor. Mehmet ise Alanur’a Aslı ile birlikte konutlarına gelmesini teklif ediyor. Öte yandan Seher, Aslı ile Alanur’u temelli olarak ortadan kaldırmanın planlarını yapıyor. Alanur, valizlerini alıp Ziya’nın meskeninin kapısını çalıyor. Onu karşısında gören konut halkı büyük bir şok yaşıyor.

İşte Veda Mektubu 7. kısım 1. fragmanı…

VEDA MEKTUBU 6. KISIMDA NELER OLDU?

Aslı’nın  Ziya’ya annesiyle olan geçmişlerini bildiğini söylemesi büyük bir sırrın ortaya çıkmasına neden oluyor. Ziya, Aslı’ya mektuptan haberi varmış üzere davranıp bu işin peşine düşüyor. Ziya, bu mektupları kimin yazmış olduğunu ortaya çıkarmaya çalışırken öbür taraftan da Alanur’a ayrılıkları konusunda ikisinin de hatasız olduğunu anlatmaya çalışıyor.

Aslı, yatağının ortasına sıkıştırılmış bir muska buluyor. Bu muskayı Hatice’nin yaptığını öğreniyor ve onunla yüzleşiyor. Seher ise, Aslı’nın oğlu ortasını bozmadan onu kendi prensiplerine uydurmak zorunda bırakıp onu yıldırma gayretlerine giriyor.

Sabah Aslı’yı bir sürücü karşılıyor. Seher bu sürücüsü Mehmet’in ona verdiğini söylüyor. Sonrasında Mehmet’i arayıp Aslı’ya sürücü verdiğini ve bunu onun istediğini söylediğini anlatıyor. Oğlundan da sakın bunu kendisinin yaptığını ona söylemesini istiyor.

Alanur, kızının okuldan atılmak üzere olduğunu öğreniyor. Gidip okul müdürüyle konuşup kızını okula döndürmek için uğraşıyor. Sonrasında Mehmet’e gidip durumu anlatıyor. Kızının çok hoş bir geleceği olduğunu ve bu geleceğini onun mahvettiğini söylüyor.

Hatice bu durumdan mutlu olurken, ayrılabileceklerine dair bir umut besliyor. Mehmet ve Aslı’nın aşkı yeni bir imtihandan geçerken Hatice yaşananlara daha fazla tahammül edemez ve elindeki son kozu oynuyor ve gözünü karartıp Aslı’yı öldürmek için onun içeceğine zehir koyuyor.

Veda Mektubu 6. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Mehmet İle Aslı Ayrılıyor Mu?

dizi,kanal d,Pazartesi Dizileri,Veda Mektubu,Veda Mektubu Dizisi

son kozunu oynuyor ve onu zehirlemeye çalışıyor. Veda Mektubu 7. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Alanur, Nur’un konutuna mi yerleşiyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Veda Mektubu 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Alanur Ziya’nın Evine Mi Yerleşiyor!