e
sv

Veda Mektubu 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mehmet İle Aslı Ayrılıyor Mu?

313 Okunma — 23 Nisan 2023 15:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin yeni beğenilen dizilerinden Veda Mektubu, 6. yeni kısmıyla 3 nisan pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Seher, Aslı ve Mehmet’in ortasını açmak için elinden geleni yapacak. Mehmet, Ziya ile Alanur ortasında yaşananlar hakkında konuşmak için Alanur’un yanına gidecek. Lakin Alanur, onu tersleyip kapı dışarı edecek. Öte yandan Hatice de Mehmet’e olan aşkı için Aslı’ya büyük bir kin beslemeye devam edecek ve bu kini yüzünden Aslı’yı zehirlemeye çalışacak. Aslı ise yatağında kendine yapılan büyüyü bulacak. Veda Mektubu 6. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Mehmet ile Aslı ayrılıyor mu?

Mehmet İle Aslı Ayrılıyor Mu?

Veda Mektubu 6. kısım 2. fragmanında; Aslı, Seher ve Hatice’nin kendisine yaptıklarına daha fazla dayanamıyor. Mehmet’e yorulduğunu söyleyen Aslı, Mehmet’ten duyduklarıyla şok oluyor. Ziya Alanur’a yazılan mektubu Seher’in yazdığını anlıyor. Seher ise Aslı’nın ayağını kaydırıp Mehmet’i Hatice’ye yapmak için elinden geleni yapıyor. Mehmet Aslı’nın yaşananlardan dolayı yorulduğunu görünce Aslı’ya boşanmak istediğini söylüyor.

İşte Veda Mektubu 6. kısım 2. fragmanı…

VEDA MEKTUBU 5. KISIM ÖZETİ!

Alanur ve Ziya’nın öyküsü yıllar sonra yine açılıyor. Alanur’un Ziya’yı öpmesiyle Ziya yıllar evvel bir veda mektubu yüzünden üzerini örtmek zorunda kaldığı hisleriyle kendisini bir savaşın içinde bulur. Aslı’nın da bu olaya şahit olması onu derinden tesirler ve bunu kimse ile paylaşamaz. Bunun yanında geleneklerine bağlı Karlı ailesine ahenk sağlamak umduğundan daha güç olduğunu anlar.

Seher, Aslı’nın toplumsal medyasını görür ve onu karşısına alıp ona artık evli bir bayan olduğunu, o fotoğrafları silmesini ister. Aslı, Seher’e zıt reaksiyon gösterir. Seher, Aslı’nın yanıtlarına karşı dayanamayıp na tokat atar.

Aslı, konutu terk edip arkadaşının yanına masraf. Mehmet Aslı’ya ulaşamayınca konuta gelir ve annesinin karısına tokat attığını öğrenir. Bu durum karşısında çok öfkelenen Mehmet, annesinden karısından özür dilemesi gerektiğini söyler.

Mehmet Aslı’yı, arkadaşıyla birlikte gece kulübünde eğlenirken bulur ve onu meskene getirir. Seher, Aslı’dan özür diler. Mina, hırsızlık kabahatinden karakola düşer ve Aslı’dan yardım ister. Aslı, annesinin yardımıyla on karakoldan kurtarır.

Alanur, Seher’in kızıyla uğraştığını öğrenince bu durumu kullanır ve ona Mina’nın karakoldaki fotoğrafını ona gönderip Aslı’yla değil kendi kızıyla uğraşmasını ister. Seher Mina’nın durumunu öğrenince onun tabletini ve telefonunu kırar.

Öte yandan Aslı, Ziya’nın karşısına çıkıp ona annesiyle olan geçmişini o mektup sayesinde öğrendiğini itiraf etmek ister.

Veda Mektubu 6. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Aslı Yatağında Kendisine Yapılan Büyüyü Buluyor!

dizi,kanal d,Veda Mektubu,Veda Mektubu Dizisi

Aslı ise yatağında kendine yapılan büyüyü bulacak. Veda Mektubu 6. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Mehmet ile Aslı ayrılıyor mu?

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Veda Mektubu 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mehmet İle Aslı Ayrılıyor Mu?