e
sv

Kızılcık Şerbeti 22. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Abdullah’ın Pembe’ye İtirafı Ortalığı Karıştıracak!

308 Okunma — 23 Nisan 2023 15:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Show Tv’nin reytingleri en yüksek dizisi Kızılcık Şerbeti, 21. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Nursema, meskeni terk ettikten sonra herkes birbirine giriyor. Abdullah, Doğa’yı takip ettirip Nursema’nın yerini buluyor. Umut, Nursema’nın yanına gidiyor ve ondan bir daha ayrılmak istemediğini söylüyor. Abdullah, kızını meskene götürmek istiyor. Nursema ise, babasından Alev’e aşık olduğunu bildiğini şayet bunu annesine itiraf ederse onunla meskene döneceğini söylüyor. Abdullah, kabul ediyor ve kızıyla konuta dönüyor. Kızılcık Şerbeti 22. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Abdullah’ın Pembe’ye itirafı ortalığı karıştıracak.

Abdullah’ın Pembe’ye İtirafı Ortalığı Karıştıracak!

Kızılcık Şerbeti 22. kısım 1. fragmanında; Abdullah, kızıyla birlikte konuta dönüyor. Kıvılcım Nursema’ya, tanıdığı en mert bayan olduğunu söylüyor. Öte yandan Mete, hatasız yere göz altına alınıyor. Fatih’in yaptıklarını öğrenen Doğa’nın kocasıyla ortası bozuluyor. Abdullah Pembe’ye, kızının isteği üzerine ona itiraf etmesi gereken bir şey olduğunu söylüyor. İtiraftan sonra Abdullah, elinde çiçeklerle Alev’in yanına gidiyor.

İşte Kızılcık Şerbeti 22. kısım 1. fragmanı…

KIZILCIK ŞERBETİ 21. KISIMDA ÖTEKİ NELER OLDU?

Nursema, evlendiği gece başına gelenleri iki aileye de itiraf ettikten sonra onlara, artık birbirlerini yemelerini söyleyip konutu terk ediyor. İki aile birbirine giriyor. Alev Nursema’yı yolda görüp onu meskenine götürüyor. Pembe ile Abdullah, kızlarının nerede olduğunu merak ediyor.

Doğa, Nursema’yı hastaneden kaçıranın kendisi olduğunu söyleyince büyük reaksiyon alıyor. Buna karşılık Tabiat, Nursema’nın onlardan değil neden kendisinden yardım istediğini düşünmeleri gerektiğini söylüyor. Abdullah, Doğa’nın Nursema’nın yerini bildiğini varsayım edip onu takip ettiriyor.

Doğa’nın annesinin oturduğu apartmana girdiğini, oradan Umut’un da çıktığını, onun da binada oturduğunu Abdullah öğreniyor ve çabucak Umut’un meskenine girmesini istiyor. Umut, cüzdanını unutum meskene tekrar döndüğünde Abdullah’ın adamının konutunda olduğunu görüyor. Ondan Nursema’nın konuttan kaçtığını öğreniyor.

Gidip Abdullah’la konuşan Umut, Nursema’yla konuşmaya gidiyor. Nursema, Umut’un yalvarışına dayanamayıp kapıyı açıyor. Umut, bir daha ondan ayrılmak istemediğini söylüyor. Bu ortada Fatih, amcasından Kayhan için yardım istiyor. Kayhan, paraları alıp kaçmayı planlarken Ömer, onun hesabına önlem koyduruyor.

Kayhan, Leman’ın yanına gidip ona evlenme teklif ediyor. Leman’la evlenip onun parasının üzerine konmayı düşünüyor. Tabiat, staja başlıyor. Kendisine gelen hastaların bayan olduğunu görünce Fatih’in hastanenin sahibiyle o denli anlaştığını öğreniyor.

Abdullah Nursema’nın yanına gidiyor ve ondan meskene dönmesini istiyor. Nursema babasına, onun Alev’i sevdiğini, onun ağzında duyduğunu, şayet bunu annesine itiraf ederse onunla döneceğini söylüyor. Abdullah da, Nursema’nın bu kuralını kabul ediyor.

Kızılcık Şerbeti 21. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Nursema Babasından Alev’i Sevdiğini Annesine İtiraf Etmesini İstiyor!

‘Kızılcık Şerbeti,dizi,kızılcık şerbeti dizisi,show tv

udiyor ve kızıyla konuta dönüyor. Kızılcık Şerbeti 22. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Abdullah’ın Pembe’ye itirafı ortalığı karıştıracak.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kızılcık Şerbeti 22. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Abdullah’ın Pembe’ye İtirafı Ortalığı Karıştıracak!