e
sv

Üç Kız Kardeş 48. Bölüm 11. Fragmanı Yayında! Türkan İle Somer’e Boşanma Yolu Görünüyor!

164 Okunma — 26 Nisan 2023 04:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş, 47. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Türkan ile Somer, birbirlerine çok öfkeli olsa da Derya ve Mustafa için bir ortaya geliyor. Rüçhan, Türkan’ı meskenine alıp ona tam dayanak veriyor. Onu, şirkette çalışmaya başlatıyor. Türkan ise, Somer ile Mine’yi birlikte yakalayıp fotoğraflarını çekip mahkemede kullanmayı planlıyor. Üç Kız Kardeş 48. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Türkan ile Somer’e, boşanma yolu görünüyor.

Türkan İle Somer’e Boşanma Yolu Görünüyor!

Üç Kız Kardeş 48. kısım 1. fragmanında; Türkan ile Somer ortasındaki ipler yeterliden düzgüne geriliyor. Dönüş ise, Sadık ile Nesrin’in gerçek anne babası olmadığından uygunca şüphelenmeye başlıyor. Rüçhan, Sevilay’dan intikamını almaya başlıyor. Öte yandan Mustafa ile evlenen Derya ona, değişmek istemediğini söylüyor. Türkan, Somer’e eline geçen fotoğrafları yüzüne çarpıyor. İkili boşanma davasına birlikte gidiyor.

İşte Üç Kız Kardeş 48. kısım 1. fragmanı…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 47. KISIMDA NELER OLDU?

Somer’in Mine’ye gidişiyle, Mine’nin kalbinde yesyeni umut ışıkları doğuyor. Mine, bu sefer Somer’i kaybetmek istemiyor ve güya Türkan hayatlarına hiç girmemiş üzere adımlar atıyor. Somer, Türkan’ın ne yapmak istediğini bir türlü çözemiyor ve artık bu defteri büsbütün kapatıyor. Rüçhan, Somer’in hüzünlü imgesinin altında yatan nedenin Türkan olduğunu öğreniyor. Somer ise bu defteri kapattığını annesine söylüyor.

Rüçhan, Özer’in Sevilay’ın yanında kaldığını öğrenince hislerine yenik düşüyor. Türkan ise Rüçhan’ın tekrar destekçisi oluyor. Onu konutuna alıp baş köşesine yerleştiriyor. Türkan’a, sıkıntı gününde yanında olduğu için ona minnettar olduğunu, oğluyla ortalarında ne olursa olsun kendisinin daima yanında olduğunu söyleyip onun dizlerinde ağlıyor.

Türkan ve Somer, yanlış anlaşılmalar sonucunda birbirlerine çok öfkeli olsalar da Derya ve Mustafa nedeniyle tekrardan yan yana gelmek zorunda kalıyorlar. Ortalarındaki hesaplaşmalar, çok sert yüzleşmelerin yaşanmasına sebep oluyor. Derya’nın zımnî nikahı; üç kız kardeşi karşı karşıya getiriyor. Ortalarındaki kopmaz denilen bağ günden güne gerilirken, kardeşlikleri de güya böylece sınanıyor.

Somer, Mine’nin yanında kalmaya başlıyor. Birinci kere Somer, Mine’yle tıpkı yatakta uyanıyor. Türkan, Somer’in Mine’nin yanında olduğunu öğrenince fotoğraf makinesiyle birlikte karşılarına çıkıyor. Mine, Türkan’ı karşısında görünce Somer’le daha da yakınlaşıp poz veriyor. Türkan, Mine ve Somer’in fotoğraflarını çekerek intikam almaya çalışıyor ve mahkemede hesaplaşacağını açıkça Somer’in yüzüne haykırıyor.

Üç Kız Kardeş 47. Kısım 2. Ön İzleme Yayında! Rüçhan Türkan’ın Her Vakit Yanında Olacağına Kelam Veriyor!

kanal d,üç kız kardeş,üç kız kardeş dizisi

rını çekip mahkemede kullanmayı planlıyor. Üç Kız Kardeş 48. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Tarkan ile Somer’e, boşanma yolu görünüyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Üç Kız Kardeş 48. Bölüm 11. Fragmanı Yayında! Türkan İle Somer’e Boşanma Yolu Görünüyor!