e
sv

Aile 9. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İlyas Oğlunu Soykanların Öldürdüğünü Öğreniyor Mu?

327 Okunma — 26 Nisan 2023 04:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Aile, 8. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Hülya, Cihan’dan Yağmur’u darp eden kişinin Serhat olduğunu Aslan’dan gizlemesini istiyor. Cihan, Aslan’ın bulması için mahalledeki bir kameranın imgesini silmiyor. Aslan, Serhat’ın neden Yağmur’u öldürmek istediğini öğreniyor. Devin’le konuştuğu üzere onu polislere teslim ediyor. Hülya ile İbo, Serhat’ı mahpustan kaçırıp onu yurt dışına göndermeyi planlıyor. Lakin Cihan, Aslan’la anlaştığı üzere onu, kardeşinin adamlarına teslim ediyor. Eko, Serhat’tan Yağmur’un intikamını alıyor. Aile 9. kısım 1. fragmanı yayınlandı. İlyas, oğlunu Soykanların öldürdüğünü öğreniyor mu?

İlyas Oğlunu Soykanların Öldürdüğünü Öğreniyor Mu?

Aile 9. kısım 1. fragmanında; Aslan Eko’ya, babasına benzememeye çalıştığını, şayet babasına benzeriyse işte o vakit kıyamet kopacağını söylüyor. Devin, tekrar çiftliğe geri dönüyor. Hülya’nın sandalyesini kaldırdığını görüp, o sandalyenin tekrar yerine konmasını istiyor. Hülya, İlyas’ın oğlunun başına gelenleri öğrenmesinden korkuyordu. İlyas, Soykan’ların çiftliğine geliyor. İlyas, oğlunun başına gelenleri öğrendi mi?

İşte Aile 9. kısım 1. fragmanı…

AİLE 8. KISIMDA NELER OLDU?

Aslan ve Devin, öğrendikleri gerçekle yüzleşemeden; gelen bir telefonla kendilerini hastanede buluyorlar. Yağmur’un tedavisi sürerken; ona bunu yapanın Serhat Koruzade olduğunu öğrenen Hülya ise ailesini korumak için harekete geçiyor. Cihan’ın Yağmur’u hastaneye götürdüğünü ve Serhat’ı gördüğünü öğrenen Hülya, ondan Aslan duymadan tüm kamera kayıtlarını yok etmesini istiyor.

Aslan bir haftanın sonunda Yağmur’a ziyan veren kişinin Serhat olduğunu buluyor. İşler artık içinden çıkılamayacak bir hale giriyor. “Zulmü görmezden gelmek mazluma ihanettir.” öğretisiyle büyüyen Aslan için Serhat’a kesilecek ceza muhakkaktır. Lakin Devin ve Hülya, kendi doğrularıyla Aslan’ın karşısında duruyorlar.

Devin Aslan’dan, Serhat’ı polise teslim etmesini istiyor. Aslan, Serhat’la bir balıkçıda buluşuyor. Ona, uzun uzun karısından ve aile kavramından bahsediyor. Konuşmasının sonunda polisler geliyor ve Aslan polislere Serhat’ı teslim ediyor.

Hülya ise, İbo’yla işbirliği içine girip onun yurt dışına kaçmasını sağlamaya çalışıyor. Tabi bunu Cihan’ın yapmasını istiyor. Yağmur’un moralini düzeltmek için dışarı çıktıkları bir akşamda yaşananlar, Devin ve Yağmur ortasında büyük bir yüzleşmeye sebep olurken; kendisinden bir şeyler saklandığından artık emin olan Eko ise gerçeklerin peşine düşüyor.

Serhat, hapishaneden kaçırılacağını düşünürken onu Cihan alıyor. Cihan Serhat’ı, Aslan’ın adamlarına teslim ediyor. Denizin ortasında kalan Serhat, pusuya düşürüldüğünü anlıyor. Eko, eline aldığı sopayla Serhat’ı öldüresiye dövüyor.

Devin, Serhat’ın hür kaldığını öğreniyor. Aslan, Devin’in gösterdiği reaksiyon karşısında ona bir soru soruyor. Devin ise, birinci kere bir sivri sineği öldürerek karşılığını veriyor.

Aile 8. Kısım 1. Ön İzleme Yayında! Aslan Serhat’a Gözdağı Veriyor!

‘Aile’ Dizisi,aile,show tv

ko, Serhat’tan Yağmur’un intikamını alıyor. Aile 9. kısım 1. fragmanı yayınlandı. İlyas, oğlunu Soykanların öldürdüğünü öğreniyor mu?

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Aile 9. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İlyas Oğlunu Soykanların Öldürdüğünü Öğreniyor Mu?