e
sv

Üç Kız Kardeş 47. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Rüçhan Türkan’ın Her Zaman Yanında Olacağına Söz Veriyor!

303 Okunma — 25 Nisan 2023 18:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin büyük ilgiyle izlenen dizisi Üç Kız Kardeş, 47. yeni kısmıyla bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Somer, Türkan’ı unutmaya karar verdiği anda Türkan’ın şirkette işe başladığını öğrenir. Türkan, Rüçhan’ın sayesinde artık güçlü ve kendi ayakları üzerinde durabilen bir bayan olarak Somer’in karşısına çıkar. Somer ise Türkan’ın kendisine meydan okuduğunu anlar. İkili ortasında soğuk savaş başlamış olur. Üç Kız Kardeş 47. kısım 2. ön izleme yayınlandı. Rüçhan Türkan’ın her vakit yanında olacağına kelam veriyor.

Rüçhan Türkan’ın Her Vakit Yanında Olacağına Kelam Veriyor!

Üç Kız Kardeş 47. kısım 2. ön izlemesinde; Rüçhan, Türkan’la yaşadığı tüm aksileri bir kenara bırakarak Türkan’a zeytin kısmı uzatır. Somer’le Türkan ortasında her ne olursa olsun artık Rüçhan, Türkan’ın yanında olacağının kelamını verir. Özer’in Sevilay’ın meskeninde kaldığını söyleyen Rüçhan gözyaşları içinde Türkan’a sarılıp ağlar.

İşte Üç Kız Kardeş 47. kısım 2. ön izleme…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 46. KISIM ÖZETİ!

Türkan, konutunun taşlanmasıyla şok üstüne şok yaşar ve tüm cüretini toplayıp dışarı çıkar. Mahalleli Türkan’ı tanısa da herkes dolduruşa gelmiştir. Türkan, tek başına verdiği çabayı gözyaşlarıyla anlatırken mahalleli utancından yerin tabanına girer. Türkan’ı haklı bulan herkes saldırgan adamın üzerine yürür.

Somer, Türkan’ın hücuma uğradığını öğrenir. Çabucak onun yanına gidip, onun artık orada yaşamasını istemez ve Türkan’ı meskenine götürür. Türkan, yaşadığı zorlukları Somer’den saklasa da Somer, sevdiği bayana yapılanların hesabını sormak için harekete geçer.

Somer, Türkan’la birlikte bebeklerinin gelişini kutlamak için yemeğe çıkar. Türkan’ın büyüleyen sesinden müzik dinlemek isteyen Somer aşka gelir. Türkan, Somer’in kollarında dans ederken sesiyle Somer’i büyüler. Aşk ikisi için de en hoş ve vazgeçilmez his olur.

Derya ile Mustafa ise, gizlice evlenir. Bu sırrı bilen Dönüş ise, bu nedenle ailesine söylemek zorunda kalacağı palavralar gittikçe çoğalır. Nesrin, Somer’in karşısına çıkıp ona bu evliliğin olmayacağını söyler. İkili restleşir. Somer, Nesrin’i uyarıp, şayet bu tavrına devam ederse Türkan’ı da doğacak torununu da ona göstermeyeceğini söyler.

Somer ve Nesrin cephesindeki tansiyon yükselmeye devam ederken, Türkan ikisinin ortasında güzelce sıkışıp kalır. Türkan, her ne kadar Somer’in gelişiyle aşkın rüzgarına kapılmış ve evvelce yaşanan makûs anıları bir nebze de olsa unutmuş üzere görünse de Nezahat’in öğreneceği bir bilgi olayların seyrini değiştirecektir.

Nesrin, Türkan’ın yanına gidip ona taarruz anında çekilen fotoğrafları ona gösterir. Türkan, Nesrin’in gösterdiği fotoğraflardan sonra Somer’e olan itimadını yitirir ve boşanmaya karar verir.

Üç Kız Kardeş 47. Kısım 1. Ön İzleme Yayında! Türkan İle Somer Ortasındaki Savaş Büyüyor!

kanal d,üç kız kardeş,üç kız kardeş dizisi

k savaş başlamış olur. Üç Kız Kardeş 47. kısım 2. ön izleme yayınlandı. Rüçhan Türkan’ın her vakit yanında olacağına kelam veriyor

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Üç Kız Kardeş 47. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Rüçhan Türkan’ın Her Zaman Yanında Olacağına Söz Veriyor!