e
sv

Tetikçinin Oğlu 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Metin İskender’e Yakalanıyor Mu?

296 Okunma — 25 Nisan 2023 18:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fox Tv’nin yeni beğenilen dizisi Tetikçinin Oğlu, 3. yeni kısmıyla bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; İskender, Korkmaz ve oğluna büyük bir savaş açar. Metin Korkmaz’a, babasını yetimhanede nasıl beklediğini anlatır. Korkmaz Metin’i Erol’la birlikte bulur. Erol, son nefesini verirken Metin, en yakın arkadaşını kaybetmenin hüznünü yaşayıp, ona gitmemesini kendisini kimsesiz bırakmamasını söyler. Tetikçinin Oğlu 3. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Metin, İskender’e yakalanıyor mu?

Metin İskender’e Yakalanıyor Mu?

Tetikçinin Oğlu 3. kısım 2. fragmanında; Korkmaz Metin’e, kendisine güvenmesini ve kendisine bir talih vermesini istiyor. İskender, Korkmaz ile Metin’in nerede olduklarını takip aygıtı sayesinde görüyor. Korkmaz Metin’e, olayın ciddiyetini anlatıp ona, kendisine güvenmesini istiyor. Şayet inanmazsa onun da, kendisinin de ve Sibel’in de hayatının tehlikede olduğunu söylüyor. İskender, Metin’in yerini buluyor mu?

İşte Tetikçinin Oğlu 3. kısım 2. fragmanı…

TETİKÇİNİN OĞLU 2. KISIM ÖZETİ!

Metin, İskender’in kurşunuyla göğsünden yaralanır. Korkmaz İskender’i, etkisiz hale getirip oğlunu omzuna alıp oradan kaçırır. Bu ortada hasta olan Metin’in kanaması durmaz. İskender, oğlunu toprağa vermeden onlar kaçmasın diye tüm çıkışları meblağ.

Huriye, yeğeni Yiğit’in mevtini duyunca çabucak Bodrum’a gelir. Yunus, yıllardır kendisini görmeye gelmeyen annesine öfke kusar. Huriye, ağabeyinin Korkmaz’ın peşinde olduğunu öğrenince onu arar ve ona yardım etmek istediğini söyler. Korkmaz, Metin’i hastaneye götürüp tedavi ettirir. Lakin polislerin kendisini bulmadan oradan çıkmak zorunda kalır.

Hastanede Metin’in hemofili hastası olduğunu öğrenir. Daha sonra Huriye’nin eski meskenine masraf. Huriye, onları konutunda saklar. Metin, kendisine geldikten sonra Korkmaz’ı babası olarak görmez. Onun kendisini bulmadığı için affetmez. Korkmaz, karısının öldüğünü oğlunun yetimhanede büyüdüğünü ondan öğrenir.

Yunus Sibel’e, Yiğit’i nasıl öldürdüğünü anlatır. Sonra bu sırrı kimseye anlatmaması için onu tehdit eder. Sibel, Metin’in başının kaygıda olduğunu anlar ve onu arar. Metin, Erol’u kurtarmak için Huriye’nin konutundan kaçıp Sibel’in meskenine masraf. Ondan Erol’u bulmak için yardım ister.

İskender, Erol’u kaçırıp onu konuşturmak için türlü azap eder. Metin, ambulans kaçırıp Erol’u İskender’in elinden kurtarır. Korkmaz Sibel’i arar ve onun Erol’u kaçırmak için İskender’in yerine gittiğini öğrenir.

Metin, ambulansla uzaklaşırken İskender diğer bir yoldan onun önüne çıkar. Otomobilin frenini kesmeden onun üzerine sürer. Metin, onun son anda arabayı üzerine sürmekten vazgeçeceğini düşünür.

Tetikçinin Oğlu 3. yeni kısmıyla bu akşam Fox Tv ekranlarında olacak.

Tetikçinin Oğlu 3. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Metin Erol’u Kurtaramamanın Kederini Yaşıyor!

fox tv,Tetikçinin Oğlu,Tetikçinin Oğlu Dizisi

a gitmemesini kendisini kimsesiz bırakmamasını söyler. Tetikçinin Oğlu 3. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Metin, İskender’e yakalanıyor mu?

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Tetikçinin Oğlu 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Metin İskender’e Yakalanıyor Mu?