e
sv

Üç Kız Kardeş 47. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Türkan Somer’i Mine’yle Birlikte Yakalıyor!

307 Okunma — 25 Nisan 2023 06:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin büyük ilgiyle izlenen dizisi Üç Kız Kardeş, 47. yeni kısmıyla 25 nisan salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Türkan ile Somer ortasındaki ipler tekrar kopar. Rüçhan, her şeye karşın Türkan’ın yanında olacağını söyler. Nesrin ise kızının gebe biçimde tek başına hayat çabası vermesine üzülür. Öte yandan Sadık, Derya’nın evlendiğini öğrenir. Derya, Dönüş’ü arayıp bu durumun ortaya çıkmasında hatalı olarak onu görür. Somer, Türkan’ı şirkette görünce çok şaşırır. Üç Kız Kardeş 47. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Türkan Somer’i, Mine’yle birlikte yakalıyor.

Türkan Somer’i Mine’yle Birlikte Yakalıyor!

Üç Kız Kardeş 47. kısım 2. fragmanında; Nesrin’in hastalığı, ailesinin yaşadığı olaylardan ve külfetlerden ötürü ilerliyor. Dönüş, Türkan’ın meşakkatlerini annesine daha fazla anlatmasını istemiyor. Türkan, Derya’nın evlendiğini duyunca mecnuna dönüyor. Öte yandan Türkan, Somer ile Mine’yi yakınlaşırken yakaliyor ve çektiği fotoğrafı mahkemede kullanacağını söylüyor.

İşte Üç Kız Kardeş 47. kısım 2. fragmanı…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 46. KISIM ÖZETİ!

Türkan, meskeninin taşlanmasıyla şok üstüne şok yaşar ve tüm cüretini toplayıp dışarı çıkar. Mahalleli Türkan’ı tanısa da herkes dolduruşa gelmiştir. Türkan, tek başına verdiği çabayı gözyaşlarıyla anlatırken mahalleli utancından yerin tabanına girer. Türkan’ı haklı bulan herkes saldırgan adamın üzerine yürür.

Somer, Türkan’ın akına uğradığını öğrenir. Çabucak onun yanına gidip, onun artık orada yaşamasını istemez ve Türkan’ı meskenine götürür. Türkan, yaşadığı zorlukları Somer’den saklasa da Somer, sevdiği bayana yapılanların hesabını sormak için harekete geçer.

Somer, Türkan’la birlikte bebeklerinin gelişini kutlamak için yemeğe çıkar. Türkan’ın büyüleyen sesinden müzik dinlemek isteyen Somer aşka gelir. Türkan, Somer’in kollarında dans ederken sesiyle Somer’i büyüler. Aşk ikisi için de en hoş ve vazgeçilmez his olur.

Derya ile Mustafa ise, gizlice evlenir. Bu sırrı bilen Dönüş ise, bu nedenle ailesine söylemek zorunda kalacağı palavralar gittikçe çoğalır. Nesrin, Somer’in karşısına çıkıp ona bu evliliğin olmayacağını söyler. İkili restleşir. Somer, Nesrin’i uyarıp, şayet bu tavrına devam ederse Türkan’ı da doğacak torununu da ona göstermeyeceğini söyler.

Somer ve Nesrin cephesindeki tansiyon yükselmeye devam ederken, Türkan ikisinin ortasında uygunca sıkışıp kalır. Türkan, her ne kadar Somer’in gelişiyle aşkın rüzgarına kapılmış ve evvelden yaşanan makus anıları bir nebze de olsa unutmuş üzere görünse de Nezahat’in öğreneceği bir bilgi olayların seyrini değiştirecektir.

Nesrin, Türkan’ın yanına gidip ona hücum anında çekilen fotoğrafları ona gösterir. Türkan, Nesrin’in gösterdiği fotoğraflardan sonra Somer’e olan itimadını yitirir ve boşanmaya karar verir.

Üç Kız Karadeş 47. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Türkan ile Somer’in Ortası Tekrar Açılıyor!

kanal d,üç kız kardeş,üç kız kardeş dizisi

a. Somer, Türkan’ı şirkette görünce çok şaşırır. Üç Kız Kardeş 47. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Türkan Somer’i, Mine’yle birlikte yakalıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Üç Kız Kardeş 47. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Türkan Somer’i Mine’yle Birlikte Yakalıyor!