e
sv

Ego 10. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Erhan Sibel’in Arkasından Bakakalıyor!

301 Okunma — 25 Nisan 2023 06:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fox Tv’nin büyük beğeniyle izlenen dizisi Ego, 10. yeni kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Sibel, Timur’la Almanya’ya gitme kararı alır. Bunu öğrenen Erhan, Sibel’e çok aşık olduğunu bir defa daha anlar. Onunla vedalaştıktan sonra Sibel’e, gitmesini istemediğini söyler. Gitme konusunda kararlı olan Sibel, Erhan’dan farklı kalamayacağını anlayıp gitmekten vazgeçecek mi? Ego 10. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Erhan, Sibel’in gerisinden bakakalıyor.

Erhan Sibel’in Gerisinden Bakakalıyor!

Ego 10. kısım 2. fragmanında; Elif, bebeğini kaybettiği için kahroluyor. Tuncay, Elif’in bebeğini kaybetmesiyle onun kendisine dönmesini bekliyor. Meskene gelen Tuncay, kızlarını bulamıyor. Karısı kızlarını da alıp gitti mi? Erhan, Sibel’in Timur’la otomobile binip giderken artlarından bakakalıyor.

İşte Ego 10. kısım 2. fragmanı…

EGO 9. KISIM VZETİ!

Elif Erhan’a, boşanma protokolünü imzalattıktan sonra zafer kazanmış üzere Sibel’in karşısına çıkar. Sibel ise, onun tutumları karşısında protokolü yırtıp atar. Elif’e, Erhan’ın onu değil bebeğini sevdiğini, onun kendisine aşık olduğunu söyler. Senem, artık Zafer’in kendisine tehdit olmayacağını öğrenip, annesiyle meskene geri döner.

Zafer, boş durmaz ve Arda’ya bir komplo düzenler. Evvel ona bir iş ayarlar. Sonra onun çalıştığı otomobile uyuşturucu koydurup onu polise ihbar eder. Arda, gözaltına alınır. Senem, Zafer’le konuşmaya sarfiyat ve şayet Arda’yı kurtarırsa onunla evleneceğini söyler. Arda, mahpustan kurtulduktan sonra Senem’in yanına koşar.

Ancak onun, Zafer’le evlendiğini öğrenir. Sibel Erhan’ı, kıskandırmaya çalışır. Erhan, Sibel’in yanında daima gördüğü Timur’dan onu kıskanır. Timur’a Sibel’in kocası olduğunu söyleyip onu karısından uzak tutmaya çalışır. Sibel, Erhan’ı kıskandırmanın keyfini yaşar. Elif, Erhan’a ulaşamayınca Sibel’ini meskenine masraf. Onları baş başa görünce konutu terk eder. Erhan ise, Elif’in peşinden koşar.

Elif’in sorusu karşısında Erhan palavra söyleyemez ve Sibel’e aşık olduğunu ona itiraf eder. Tuncay ile Sibel, işbirliği yapıp babalarını ve Esin’i şirketten kovar. Tahir, Esin’in gerçek yüzünü görüp onu terk eder. Şükran’a gidip ondan af diler. Şükran onu affetmez. Lakin torunlarıyla vakit geçirmesine müsaade verir. Tahir, torunlarıyla o gece meskende uyuyakalır.

Elif, Tuncay’ı arayıp onunla buluşur. O sırada kötüleşir ve Tuncay onu hastaneye kaldırır. Elif bebeğini kaybeder. Bunu öğrenen Elif Tuncay’dan, bebeğini kaybettiğini Erhan’a söylemesini istemediğini, bunu Erhan öğrenirse onu kaybedeceğini söyler. Tuncay, bunu yapamayacağını söyleyip Erhan’ı arar ve Elif’in hastanede olduğunu söyler.

Tuncay Elif’in bebeğini kaybettiğini Erhan’a söyleyecek mi?

Ego 10. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Erhan Sibel’i Gitmekten Vazgeçirebilecek Mi?

eGo,Ego Dizisi,fox tv

ayrı kalamayacağını anlayıp gitmekten vazgeçecek mi? Ego 10. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Erhan, Sibel’in gerisinden bakakalıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Ego 10. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Erhan Sibel’in Arkasından Bakakalıyor!