e
sv

Üç Kız Kardeş 47. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Türkan İle Somer Arasındaki Savaş Büyüyor!

312 Okunma — 25 Nisan 2023 09:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin büyük ilgiyle izlenen dizisi Üç Kız Kardeş, 47. yeni kısmıyla 25 nisan salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Nesrin’in hastalığı, ailesinin yaşadığı olaylardan ve kahırlardan ötürü ilerler. Dönüş, Türkan’ın badirelerini annesine daha fazla anlatmasını istemez. Türkan, Derya’nın evlendiğini duyunca meczuba döner. Öte yandan Türkan, Somer ile Mine’yi yakınlaşırken yakalar ve çektiği fotoğrafı mahkemede kullanacağını söyler. Üç Kız Kardeş 47. kısım 1. ön izleme yayınlandı. Türkan ile Somer ortasındaki savaş büyüyor.

Türkan İle Somer Ortasındaki Savaş Büyüyor!

Üç Kız Kardeş 47. kısım 1. ön izlemesinde; Somer, Türkan’ı unutmaya karar verdiği anda Türkan’ın şirkette işe başladığını öğreniyor. Türkan, Rüçhan’ın sayesinde artık güçlü ve kendi ayakları üzerinde durabilen bir bayan olarak Somer’in karşısına çıkıyor. Somer ise Türkan’ın kendisine meydan okuduğunu anlıyor. İkili ortasında soğuk savaş başlamış oluyor.

İşte Üç Kız Kardeş 47. kısım 1. ön izleme…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 46. KISIM ÖZETİ!

Türkan, konutunun taşlanmasıyla şok üstüne şok yaşar ve tüm hamasetini toplayıp dışarı çıkar. Mahalleli Türkan’ı tanısa da herkes dolduruşa gelmiştir. Türkan, tek başına verdiği çabayı gözyaşlarıyla anlatırken mahalleli utancından yerin tabanına girer. Türkan’ı haklı bulan herkes saldırgan adamın üzerine yürür.

Somer, Türkan’ın taarruza uğradığını öğrenir. Çabucak onun yanına gidip, onun artık orada yaşamasını istemez ve Türkan’ı konutuna götürür. Türkan, yaşadığı zorlukları Somer’den saklasa da Somer, sevdiği bayana yapılanların hesabını sormak için harekete geçer.

Somer, Türkan’la birlikte bebeklerinin gelişini kutlamak için yemeğe çıkar. Türkan’ın büyüleyen sesinden müzik dinlemek isteyen Somer aşka gelir. Türkan, Somer’in kollarında dans ederken sesiyle Somer’i büyüler. Aşk ikisi için de en hoş ve vazgeçilmez his olur.

Derya ile Mustafa ise, gizlice evlenir. Bu sırrı bilen Dönüş ise, bu nedenle ailesine söylemek zorunda kalacağı palavralar gittikçe çoğalır. Nesrin, Somer’in karşısına çıkıp ona bu evliliğin olmayacağını söyler. İkili restleşir. Somer, Nesrin’i uyarıp, şayet bu tavrına devam ederse Türkan’ı da doğacak torununu da ona göstermeyeceğini söyler.

Somer ve Nesrin cephesindeki tansiyon yükselmeye devam ederken, Türkan ikisinin ortasında güzelce sıkışıp kalır. Türkan, her ne kadar Somer’in gelişiyle aşkın rüzgarına kapılmış ve evvelden yaşanan berbat anıları bir nebze de olsa unutmuş üzere görünse de Nezahat’in öğreneceği bir bilgi olayların seyrini değiştirecektir.

Nesrin, Türkan’ın yanına gidip ona atak anında çekilen fotoğrafları ona gösterir. Türkan, Nesrin’in gösterdiği fotoğraflardan sonra Somer’e olan inancını yitirir ve boşanmaya karar verir.

Üç Kız Kardeş 47. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Türkan Somer’i Mine’yle Birlikte Yakalıyor!

kanal d,Salı dizileri,üç kız kardeş,üç kız kardeş dizisi

ktiği fotoğrafı mahkemede kullanacağını söyler. Üç Kız Kardeş 47. kısım 1. ön izleme yayınlandı. Türkan ile Somer ortasındaki savaş büyüyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Üç Kız Kardeş 47. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Türkan İle Somer Arasındaki Savaş Büyüyor!