e
sv

Bir Küçük Gün Işığı 31. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ümran Yolun Sonuna Geliyor!

162 Okunma — 25 Nisan 2023 09:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Atv’nin sevilen dizisi, Bir Küçük Gün Işığı, 31. kısmıyla 24 nisan pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Ümran, ne kadar saklamaya çalışsa da Fırat Cemil’in vasiyetnamesini okur. Fırat, Cemil’in öz babası olmadığını öğrenir. Üzerine, annesinin onu öldürdüğünü de öğrenir. Fırat, annesinin Cemil’i zehirlediği bitkiyi bulur. Annesinin karşısına geçip o bitkiyle mi Cemil’i öldürdüğünü sorar. O da, o denli bir şey olmadığını söyleyince Fırat, o bitkiyi alıp yer. O yiyeceği sırada Ümran, ona mani olmaya çalışır. Artık Fırat ne yapacak? Annesini polise Cemil’i, öldürmek hatasından ihbar edecek mi? Bir Küçük Gün Işığı 31. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Ümran, yolun sonuna geliyor.

Ümran Yolun Sonuna Geliyor!

Bir Küçük Gün Işığı 31. kısım 2. fragmanında; Polisler kapıya gelince Ümran, kendisini ihbar edenin Elif olduğunu düşünmeye başlıyor ve ondan hesap soruyor. Dila, annesiyle hesaplaşıyor ve Ümran ona babasını öldürdüğünü itiraf ediyor. Polislerin kapıya Ümran’ı almak için geldiği vakit o kendisini odaya kilitleyip canına kıymak istiyor. Fırat, zorlayıp annesinin kapısını açıyor ve gördüğü görünüm karşısında donup kalıyor.

İşte Bir Küçük Gün Işığı 31. kısım 2. fragmanı…

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI 30. KISIMDA NELER OLDU?

Elif, Fırat’ın baba olacağını sandığı vakit ne kadar memnun olduğunu görüyor. Bu haksızlığı ona yapmak istemiyor ve Fırat’tan uzaklaşmaya başlıyor. Fırat ise Elif’ten vazgeçmek istemiyor. Ona olan aşkını anlatmak için sürprizler yapıyor.

Evlenme teklif edemediği ve hala birinci günkü kadar aşık olduğu için kapattığı restoranda, Elif’e evlenme teklif edip her şeye tekrar başlamak istiyor. Elif, Fırat’ın aşkına direnemiyor. Bu sırada Dila, Sinan’la bağlantısını ilerletiyor.

Sinan’ı yemeğe çağırıyor. Elif’in meskeninde, Elif’in kıyafetleriyle Sinan’ı karşılarken Ümran, Dila’nın bir şeyler çevirdiğinden kuşkulanmaya başlıyor. Sude, Fırat’a verdiği ultrason imajıyla Elif’e ortalarındaki pürüzü tekrar hatırlatıyor. Elif, kendisini eksik hissedip Fırat’tan ayrılmak istiyor.

Ümran Elif’e, bir oyuncak bebek ikram edip ona oğluna bir çocuk veremeyeceğini yüzüne vuruyor. Elif, Fırat için ondan vazgeçmek zorunda hissediyor kendisini. Fırat her şeyden habersiz Elif’i beklerken Elif boşanma davası açmak için avukatına gidiyor.

Bir Küçük Gün Işığı 31. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Fırat Cemil’i Annesinin Öldürdüğünü Anlıyor!

atv,Bir Küçük Gün Işığı,Bir Küçük Gün Işığı Dizisi,pazartesi dizileri 2022

i polise Cemil’i, öldürmek hatasından ihbar edecek mi? Bir Küçük Gün Işığı 31. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Ümran, yolun sonuna geliyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Bir Küçük Gün Işığı 31. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ümran Yolun Sonuna Geliyor!