e
sv

Üç Kız Kardeş 46. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Somer İle Türkan Baş Başa Yemeğe Çıkıyor!

230 Okunma — 25 Nisan 2023 00:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin büyük bir beğeni ile izlenen dizisi Üç Kız Kardeş, 46. yeni kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Türkan ile Somer birbirlerine duydukları aşkla yeni doğacak çocuklarının odasını boyamaya başlarlar. Öte yandan Rüçhan, Özer’in ayağını kaydırarak şirketin başına geçer. Nesrin ile tartışan Somer, onu hem torunundan hemde kızından yoksun bırakmakla tehdit eder. Nesrin ise kızı Türkan’ı Korman Ailesi’nin gerçek yüzüyle tanıştırır. Ona, atağa uğradığı anların fotoğraflarını gösterir. Pekala Somer Türkan’ı kandırıyor mu? Üç Kız Kardeş 46. kısım 1. ön izleme yayınlandı. Somer ile Türkan, baş başa yemeğe çıkıyor.

Somer İle Türkan Baş Başa Yemeğe Çıkıyor!

Üç Kız Kardeş 46. kısım 1. ön izlemesinde; Uzun vakittir baş başa yemeğe çıkmayan Somer ile Türkan, mükemmel bir akşam geçiriyorlar. Somer ile Türkan yeni doğacak bebeklerini de yaşadıkları duygusal dakikalarda kutluyorlar.

İşte Üç Kız Kardeş 46. kısım 1. ön izleme…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 45. KISIM ÖZETİ!

Rüçhan’ın meskene döneceğini öğrenen Türkan, annesine mani olması için Somer’e Sevilay’ın malikaneye yerleştiğini söyler. Öfkeden mecnuna dönen Somer, soluğu babasının yanında alır. Özer’in boğazına yapışan Somer’i Rüçhan ve Selçuk durdurur. Sevilay’ı karşılarında gecelikleriyle gören anne-oğul şoke olur.

Yaşadıklarının öfkesiyle Sevilay’a saldıran Rüçhan, onu yaka paça onu sürükleyerek dışarı atar. Türkan’ın konutta yalnız olmasını fırsat bilen komşusu kapısına dayanır. Çaresizce kurtulmaya çalışan Türkan’ın imdadına ziyaretine gelen Mustafa yetişir. Saldırgan komşuyu etkisiz hale getiren Mustafa, Türkan’ı da alarak karakola masraf ve saldırgandan şikayetçi olurlar.

Hesap sormak için Türkan’ın konutuna giden Sevilay, kapıyı oğlu açınca şoke olur. ‘Oğlumu size yar etmeyeceğim’ diye bağıran Sevilay, mahallede olay çıkarır. Annesine hakim olmakta zorlanan Mustafa, Sevilay’ı meskenine götürür. Halasından annesinin rahatsızlandığını duyan Türkan, vakit kaybetmeden baba meskenine ziyarete sarfiyat.

Annesi ile halasının konuşmalarına şahit olan Türkan, duyduklarıyla büyük bir kararsızlığın ortasına düşer. Babasını mezarlıkta ağlarken bulan Mustafa, onu annesiyle yaşadığı konuta getirir. Annesini ve babasını karşısına alan Mustafa onlara “Artık bir ortaya gelmeyi düşünmeyin. Bu kadar mutsuzluğun üstüne memnunluk inşa edilmez” der.

Mesut’un Almanya’daki kardeşlerinden gelen haber Sadık’ı çok üzüyor. Mesut’un meskenden ayrılacağını düşündükçe daha da huzursuz olan Sadık, kaygısını ve ıstırabını konut halkına yansıtmamaya çalışa da birden fazla vakit başarılı olamaz.

Evde yalnız kalmaktan korkan Türkan, Somer’den yanında kalmasını ister. Sabah erken saatlerde kapı sesiyle uyanan Somer, arabasının aynasının kırıldığını görür. Dönüş’ü meskene çağıran Türkan, başına gelenleri kardeşiyle paylaşır.

Bebeklerinin cinsiyetini öğrenmek için hastaneye giden Somer ve Türkan, aldıkları haberle havalara uçarlar. Oğlu Somer’in ve Mine’nin paylarını alarak şirkete görkemli bir dönüş yapan Rüçhan, Özer’e idare şurasında olduğunun haberini verir.

Ailelerinin baskısından sıkılan Mustafa ve Derya, herkesten habersiz bir biçimde nikah günü almaya sarfiyatlar. Serdar’ı meskenin önünde Dönüş’ü beklerken gören Fatih, “Senden değil hekim hastaneye sedye bile olmaz. Hem Feride’ye umut veriyorsun hem Dönüş’e… Utanmıyor musun iki kardeşi birbirine düşürmeye?” diyerek reaksiyon gösterir.

İkilinin konuşmasını duyan Dönüş “Serdar hangi iki kardeşi birbirine düşürüyor?” diye sorsa da karşılık alamaz. Türkan’a saldırdığı için karakolluk olan elektrikçi, mahalleliyi palavra yanlış sözlerle galeyana getirir. Ellerinde taş ve sopalarla Türkan’ın meskeninin etrafını sararlar ve ona endişe dolu anlar yaşatır.

Üç Kız Kardeş 46. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Nesrin’in Gösterdiği Fotoğraf Türkan’ın Aklını Karıştırıyor!

kanal d,salı dizileri 2022,üç kız kardeş,üç kız kardeş dizisi

rir. Pekala Somer Türkan’ı kandırıyor mu? Üç Kız Kardeş 46. kısım 1. ön izleme yayınlandı. Somer ile Türkan, baş başa yemeğe çıkıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Üç Kız Kardeş 46. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Somer İle Türkan Baş Başa Yemeğe Çıkıyor!