e
sv

Ego 10. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Erhan Sibel’i Gitmekten Vazgeçirebilecek Mi?

221 Okunma — 24 Nisan 2023 23:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fox Tv’nin büyük beğeniyle izlenen dizisi Ego, 9. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Elif, Sibel’in boşanma protokolünü yırtıp atmasıyla büyük bir hayal kırıklığıyla konuta dönüyor. Sibel, Erhan’ı kıskandırma çeşitlerine çıkıyor. Erhan Sibel’e, aşık olduğunu itiraf ediyor. Zafer, Senem’i Arda ile tehdit edip onu nikah masasına oturtmayı başarıyor. Elif, Tuncay’la görüştüğü sırada kötüleşiyor. Tuncay, Elif’in bebeğini kaybettiğini söylemek için Erhan’ı arıyor. Ego 10. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Erhan Sibel’i, gitmekten vazgeçirebilecek mi?

Erhan Sibel’i Gitmekten Vazgeçirebilecek Mi?

Ego 10. kısım 1. fragmanında; Sibel, Timur’la Almanya’ya gitme kararı alıyor. Bunu öğrenen Erhan, Sibel’e çok aşık olduğunu bir defa daha anlıyor. Onunla vedalaştıktan sonra Sibel’e, gitmesini istemediğini söylüyor. Gitme konusunda kararlı olan Sibel, Erhan’dan farklı kalamayacağını anlayıp gitmekten vazgeçecek mi?

İşte Ego 10. kısım 1. fragmanı…

EGO 9. KISIMDA NELER OLDU?

Elif Erhan’a, boşanma protokolünü imzalattıktan sonra zafer kazanmış üzere Sibel’in karşısına çıkıyor. Sibel ise, protokolü yırtıp atıyor. Elif’e, Erhan’ın onu değil bebeğini sevdiğini, onun kendisine aşık olduğunu söylüyor. Senem, artık Zafer’in kendisine tehdit olmayacağını öğrenip, annesiyle konuta geri dönüyor.

Zafer, boş durmuyor ve Arda’ya bir komplo düzenliyor. Onun çalıştığı otomobile uyuşturucu koydurup onu polise ihbar ediyor. Arda, gözaltına alınıyor. Senem, Zafer’le konuşmaya gidiyor ve şayet Arda’yı kurtarırsa onunla evleneceğini söylüyor. Arda, mahpustan kurtulduktan sonra Senem’in yanına koşuyor.

Ancak onun, Zafer’le evlendiğini öğreniyor. Sibel Erhan’ı, kıskandırmaya çalışıyor. Erhan, Sibel’in yanında daima gördüğü Timur’dan onu kıskanıyor. Timur’a Sibel’in kocası olduğunu söyleyip onu karısından uzar tutmaya çalışıyor. Sibel, Erhan’ı kıskandırmanın keyfini yaşıyor. Elif, Erhan’a ulaşamayınca Sibel’ini konutuna gidiyor. Onları baş başa görünce konutu terk ediyor. Erhan ise, Elif’in peşinden koşuyor.

Elif’in sorusu karşısında Erhan palavra söyleyemiyor ve Sibel’e aşık olduğunu ona itiraf ediyor. Tuncay ile Sibel, işbirliği yapıp babalarını ve Esin’i şirketten kovuyor. Tahir, Esin’in gerçek yüzünü görüp onu terk ediyor. Şükran’a gidip ondan af diliyor. Şükran onu affetmiyor. Fakat torunlarıyla vakit geçirmesine müsaade veriyor.

Elif, Tuncay’ı arayıp onunla buluşuyor. O sırada kötüleşiyor ve Tuncay onu hastaneye kaldırıyor. Elif bebeğini kaybediyor. Bunu öğrenen Elif Tuncay’dan, bebeğini kaybettiğini Erhan’a söylemesini istemediğini, bunu Erhan öğrenirse onu kaybedeceğini söylüyor. Tuncay, bunu yapamayacağını söyleyip Erhan’ı arıyor ve Elif’in hastanede olduğunu söylüyor.

Tuncay Elif’in bebeğini kaybettiğini Erhan’a söyleyecek mi?

Ego 9. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Elif Bebeğini Mi Düşürüyor?

dizi,eGo,Ego Dizisi,fox tv

f’in bebeğini kaybettiğini söylemek için Erhan’ı arıyor. Ego 10. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Erhan Sibel’i, gitmekten vazgeçirebilecek mi?

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Ego 10. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Erhan Sibel’i Gitmekten Vazgeçirebilecek Mi?