e
sv

Üç Kız Kardeş 45. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Türkan Evine Giren Adamın Elinden Kurtulabilecek Mi?

256 Okunma — 23 Nisan 2023 23:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin büyük bir beğeni ile izlenen dizisi Üç Kız Kardeş, 44. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Rüçhan, Türkan’ın boşanma mahkemesine gitmesini engelliyor. Somer, Türkan’ın bir mazeret uydurduğunu anlayıp onu kıskandırma cinslerine giriyor. Bunda başarılı da oluyor. Türkan, Özer’in Sevilay’ı meskene getirdiğini öğrenip onunla konuşmaya gidiyor. Rüçhan, meskenine dönmek için gittiğinde Sevilay’ı sabahlıkla konutunda görüyor. Öte yandan bir adam Türkan’ın konutuna zorla giriyor. Üç Kız Kardeş 45. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Türkan, konutuna giren adamın elinden kurtulabilecek mi?

Türkan Konutuna Giren Adamın Elinden Kurtulabilecek Mi?

Üç Kız Kardeş 45. kısım 1. fragmanında; Türkan’ın meskenine zorla giren bir adam, cam çerçeve her şeyi kırıyor ve Türkan’ın canına kastediyor. Öte yandan Sevilay’ı konutunda yarı çıplak sabahlıkla gören Rüçhan adeta meczuba dönüyor. Rüçhan Sevilay’ı, döve döve sokağa atıyor. Öteki taraftan Mesut’un kardeşi ortaya çıkıyor ve kardeşini evlat edinen ailenin yanına yanlışsız yola çıkıyor.

İşte Üç Kız Kardeş 45. kısım 1. fragmanı…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 44. KISIMDA NELER OLDU?

Türkan, Somer’le birlikte mahkemeye gitmek için hazırlanıyor. Rüçhan, Türkan’ı gitmemesi için engelliyor. Somer ise beklemediği bir çıkışla karşı karşıya geliyor. Türkan, mazeretle boşanma davasına gitmiyor. Sevilay ise Rüçhan’ın yokluğunu fırsat bilerek, Özer’in konutuna yerleşiyor. Özer, ona karşı çıkıyor. Lakin onun çok hasta olduğunu öğrenince konutta kalmasına müsaade veriyor.

Somer bir yandan annesinin mallarını geri almak için uğraşırken, öbür yandan da Türkan’la münasebetini tekrardan tertibe oturtmaya çalışıyor. Türkan ve Somer ortasında istikrarlar yavaş yavaş değişiyor. Artık Somer kaçıyor, Türkan kovalıyor. Rüçhan’ı polise veren kişinin Özer olduğu ortaya çıkıyor. Rüçhan’ın olayında cürüm görünen Nesrin de imgelerle ilgili Özer’den duyduklarının akabinde, Türkan ve Rüçhan’ın karşısına çıkıp gerçekleri tek tek açıklıyor.

Rüçhan’ın dünyası adeta başına yıkılıyor. Somer’in Rüçhan için verdiği çaba devam ediyor. Rüçhan, Türkan’ın yanından ayrılmaz ve bir umut Özer’in kendisinden aldığı her şeyi geri alabilmenin yollarını arıyor.

Türkan, Somer’in tüm eforlarına karşın gururundan vazgeçmediği için Somer’e öbür bir talih bırakmıyor. Kıskançlık krizine giren Türkan, Somer’in otel odasına baskın yapıyor. Sabaha kadar da oradan ayrılmıyor.

Ertesi gün Türkan konuta döndüğünde Rüçhan’ın valizini topladığını ve konutuna dönmek istediğini görüyor. Sevilay’ın meskende olduğunu bilen Türkan, Somer’e gerçekleri anlatıyor. Somer, koşup babasından bunun hesabını soruyor. Rüçhan Somer’i, babasını boğazlarken yetişiyor. O sırada Sevilay, Rüçhan’ın sabahlığıyla aşağı iniyor. Rüçhan, Sevilay’ı konutunda görünce donup kalıyor.

Üç Kız Kardeş 44. Kısım 1. Ön İzleme Yayında! Somer Türkan’ı Kıskandırmak İçin Uğraşıyor!

salı dizileri 2022,show tv,üç kız kardeş,üç kız kardeş dizisi

Türkan’ın konutuna zorla giriyor. Üç Kız Kardeş 45. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Türkan, konutuna giren adamın elinden kurtulabilecek mi?

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Üç Kız Kardeş 45. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Türkan Evine Giren Adamın Elinden Kurtulabilecek Mi?