e
sv

Aile 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Aslan Babasının Kendisine Bıraktığı Mektubu Açabilecek Mi?

228 Okunma — 23 Nisan 2023 23:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Aile, 5. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Aslan, düğün gecesi yapılan saldırıyı kimin yaptığını araştırmaya başlıyor. Tüm oklar Ati’yi gösterirken Aslan saldırıyı amcasının yaptırdığını öğreniyor. Bu ortada Devin’e, bu saldırıyı yapanı bulursa ona bir şey yapmayacağı konusunda kelam veriyor. Lakin Aslan, amcasından intikamını farklı türlü alıyor. Alie 6. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Aslan, babasının kendisine bıraktığı mektubu açabilecek mi?

Aslan Babasının Kendisine Bıraktığı Mektubu Açabilecek Mi?

Aile 6. kısım 1. fragmanında; Devin Aslan’a, babasının öldüğünde ağlayıp ağlamadığını soruyor. Aslan, babasının kendilerine ağlamayı yasakladığını söylüyor. Cihan, Devin’in kliniğine gidip her yeri dağıtıyor ve ona kendisinin bozuk olduğunu onun kendisini daha da bozduğunu söylüyor. Devin’in sorusu üzerine Aslan, babasının kendisine bıraktığı mektubu almaya gidiyor.

İşte Aile 6. kısım 1. fragmanı….

AİLE 5. KISIMDA NELER OLDU?

Çiftliğe yapılan silahlı taarruzla birlikte Devin, hayatının tahminen de en güç günlerini yaşarken yalnızca Aslan’ın takviyesine gereksinim duyuyor. Lakin Aslan yerine kendini bir müdafaa ordusuyla buluyor. Hülya ise başta Devin olmak üzere aile üyeleri üstündeki baskıyı uygunca arttırıyor.

Saldırıyı kimin düzenlediği bulunana kadar çiftlikte güvenlik tedbirleri en üst seviyeye çıkarılıyor. Eko, başarılı bir ameliyattan sonra kendisine geliyor. Soykan ailesinin karanlığıyla yüzleştikçe Aslan’a dair inandığı doğruları sorgulamaya başlayan Devin, bir karşılık bulmak için Cihan’la buluşuyor.

Aslan’ı tanımaya çalışırken kendi içindeki karanlıkla da tanışıyor. Aslan, Eko’yu kimin vurduğunu bulmak için uğraşıyor. Tüm oklar Ati’yi gösteriyor. Lakin Ati ortalardan kaybolmuştur. Aslan, Ati’yi saklandığı yerde buluyor. Onu korkutup bırakıyor.

Daha sonra amcasının yanına gidiyor ve bu saldırıyı onun yaptırdığını bildiğini söylüyor. İbrahim Aslan’a, saldırıyı yaptırdığını itiraf ediyor. Ona, çiftlikte güvenlik zafiyetinin olduğunu söylediğini ve kendisine inanmadıklarını, bu yüzden bu saldırıyı yaptırdığını, lakin gayede Eko olmadığını söylüyor.

Devin, Aslan’dan bu işi bir kan davasına dönüştürmemesi için kelam vermesini istiyor. Şayet kelam verirse onunla çiftliğe gideceğini söylüyor. Aslan, evvel ona bu kelamı veremiyor. Amcasıyla görüştükten sonra Devin’in yanına gidip, Eko’ya yapılan saldırıyı yapanı da yaptıranı da bulduğunu fakat onlara bir şey yapmadığını söylüyor.

Devin, Aslan’la birlikte çiftliğe dönüyor. Aslan, amcasının büyük bir yatırım yaptığını öğreniyor ve o fabrikayı içinde tetikçisiyle birlikte yaktırıyor. Gece haberlerde o fabrikada yangın çıktığını ve içinde bir kişinin hayatını kaybettiği haberini izliyor.

Aile 5. Kısım 1. Ön İzleme Yayında! Aslan Ati’yi Saklandığı Yerde Buluyor!

‘Aile’ Dizisi,dizi,Salı dizileri,show tv

dan intikamını farklı türlü alıyor. Alie 6. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Aslan, babasının kendisine bıraktığı mektubu açabilecek mi?

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Aile 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Aslan Babasının Kendisine Bıraktığı Mektubu Açabilecek Mi?