e
sv

Tetikçinin Oğlu 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Metin Sibel’e Evlenme Teklifi Ediyor!

217 Okunma — 30 Nisan 2023 03:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fox Tv’nin yeni beğenilen dizisi Tetikçinin Oğlu, 4. yeni kısmıyla 2 mayıs salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; İskender, içlerinde Korkmaz ile Metin var diye kamyonetin içini tüfeğiyle tarar. Daha sonra o kadar kişinin canını aldığı için pişmanlık duyup üzülür.  Metin ile Korkmaz, oradan uzaklaşır. Korkmaz, kaçmak için bir helikopter ayarla-r. O sırada İskender gelir ve Korkmaz yaralanır. Korkmaz, Metin ile Sibel’e çabucak helikoptere binip kaçmalarını işaret eder. Metin, babasına bakıp kalır. Metin, babasını yaralı bir halde bırakıp gidecek mi? Tetikçinin Oğlu 4. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Metin, Sibel’e evlenme teklifi ediyor.

Metin Sibel’e Evlenme Teklifi Ediyor!

Tetikçinin Oğlu 4. kısım 2. fragmanında; Metin Sibel’den farklı kalamayacağını anlayıp, ona yüzük alıp evlenme teklifi ediyor. Sibel de, zati onu çocukluğundan beri sevdiği için kabul ediyor. Öbür tarafta ise, kıyamet kopuyor. İskender, oğlunun katilini ve Korkmaz’ı düşman belleyip onlara göz aştırmıyor.

İşte Tetikçinin Oğlu 4. kısım 2. fragmanı…

TETİKÇİNİN OĞLU 3. KISIM ÖZETİ!

İskender, Metin’in sürdüğü ambulansın üzerine tam gaz otomobilini sürer. O sırada bir kamyonet ortaya girer. Korkmaz, çabucak direksiyona geçip oğlunu ve arkadaşını oradan uzaklaştırır. Erol, ağır yaralı olduğu için yarı yolda hayatını kaybeder. Metin, hayattaki tek dostunu kaybetmenin ıstırabını yaşar.

Korkmaz, tehlike gittikten sonra oğluyla konuşmak ister. Ona, annesinin nasıl öldüğünü sorar. O da, bir adamın kendilerini alıp götürürken yolda kaza yaptıklarını ve annesinin orada can verdiğini anlatır. Korkmaz, adamın nasıl biri olduğunu sorar. Metin ise, bu soru karşısında çok öfkelenir.

Huriye, ağabeyiyle konuşup onu sakinleştirmeye çalışır. Lakin başarılı olamaz. Korkmaz, konutuna gidip tavşanların olduğu kümeste bulunan para dolu çantayı alır. İskender, onun içine koyduğu takip aygıtıyla onu takip etmeye başlar.

Bu ortada Metin’in, Sibel isimli bir kızla görüştüğünü öğrenip Yunus’tan o kızı bulmasını ister. Yunus, Sibel’i öbür bir isimle bildiği için ondan şüphelenmez ve ondan yardım istemek için yanına masraf. Yunus’a gelen telefonla Sibel onun elinden kurtulur.

Ancak peşine adamlar düşer. Sibel Korkmaz’ı arayıp ondan yardım ister. Korkmaz Sibel’i, adamların elinden kurtarır. Korkmaz, İskender’in mürteci sevkıyatı yaptığı kamyonetlerden birine oğluyla birlikte biner.

Metin, kapalı yerde kalınca kötüleşir. Korkmaz, çabucak kamyoneti durdurup oğluyla birlikte dışarı çıkar. O sırada İskender gelir ve Korkmaz ile Metin’in o kamyonette olduğunu zannedip kamyoneti tüfeğiyle tarar.

Tetikçinin Oğlu 4. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Metin Yaralanan Korkmaz’ı Bırakıp Gidebilecek Mi?

fox tv,Tetikçinin Oğlu,Tetikçinin Oğlu Dizisi

etin, babasını yaralı bir formda bırakıp gidecek mi? Tetikçinin Oğlu 4. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Metin, Sibel’e evlenme teklifi ediyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Tetikçinin Oğlu 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Metin Sibel’e Evlenme Teklifi Ediyor!