e
sv

Ego 11. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sibel İle Erhan Tekrar Beraber Olmaya Başlıyor!

211 Okunma — 30 Nisan 2023 03:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fox Tv’nin sevilen dizisi Ego, 11. yeni kısmıyla bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Elif Erhan’a, bebeğini kaybettiğini itiraf etmek zorunda kalır. Erhan ise, onun bunu kendisinden saklamasını kabul edemez ve Elif’e, artık ortalarındaki her şeyin bittiğini söyleyip ondan ayrılır. Ego 11. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Sibel ile Erhan, tekrar birlikte olmaya başlıyor.

Sibel İle Erhan Tekrar Bir arada Olmaya Başlıyor!

Ego dizisinin 11. kısım 2. fragmanında; Sibel, Almanya’ya gitmekten vazgeçiyor. Erhan ile Sibel, tekrar birlikte olmaya başlıyor. Sibel Erhan’a, onu tanımak istediğini söyleyip onunla birlikte vakit geçirmeye başlıyor. Tuncay ise, bir yüzük alıp Elif ile buluşuyor ve ona evlenme teklifi ediyor. Elif, Tuncay’a ne yanıt verecek? Hala Erhan’ı seven Elif, Tuncay’la evlenip ondan intikam mı almaya çalışıcak?

İşte Ego 11. kısım 2. fragmanı…

EGO 10. KISIM ÖZETİ!

Tuncay Elif’i, hastaneye götürdükten sonra onun bebeğini kaybettiğini öğrenir. Elif Tuncay’dan, bebeğini kaybettiğini kimseye söylememesini ister. Ona, Erhan’ın kendisini terk edeceğinden korktuğunu söyler. Tuncay Erhan’ı arayıp Elif’in yalnızca hastanede olduğunu söylemek zorunda kalır.

Elif, apar topar Erhan gelmeden çabucak hastaneden çıkar. Arda, bir türlü Senem’in Zafer’le evlenmesini hazmedemez. Zafer’in Senem’i, tehdit ettiğini o yüzden evlendiğini anlayıp her şeyi göze alıp Zafer’i bıçakla yaralar.

Zafer, Arda’dan şikayetçi olur. Görgü şahidi olarak da Senem’in ismini verir. Senem, görgü şahidi olarak söz verip Arda’nın özgür kalmasını sağlar. Begüm, Tuncay’ın ne kadar Elif’i sevdiğini anlayıp ondan boşanmaya razı olur. Lakin bu seferde şirkette Tuncay’ın karşısına çıkar.

Timur Sibel’e, birlikte Almanya’ya gidip şirketi büyütme teklifi eder. Sibel de, Erhan’la bir geleceği olduğunu düşünmediği için bu teklifi kabul eder. Erhan, araştırıp Sibel’in bu kararının şirket için yeterli olmayacağını ona söyler. Lakin Sibel, Erhan’ın kendisini kıskandığı için bu türlü söylediğini zannedip, çabucak avukatına boşanma süreçlerini hızlandırmasını ister.

Artık Erhan için Elif’le evlenmek için bir mahzur kalmaz. Tuncay, Arda’yla birlikte oturup konuştuktan sonra Elif’ten vazgeçmemesi gerektiğini daha düzgün anlar ve çabucak onu arar. Sibel, Timur ile birlikte uçağa binmek için yola çıkar.

Ehan ise, artlarından bakıp göz yaşı döker. Tuncay, daha fazla dayanamayıp Sibel’i arar ve ona kendisini beklemesini söyler. Sibel, arabayı kenara çektirip Tuncay’ı bekler. Tuncay, gelir ve Sibel’e, aslında Elif’in bebeğini düşürdüğünü onun Erhan’a palavra söylediğini itiraf eder.

Ego 11. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Gerçekleri Öğrenen Erhan Elif’i Terk Ediyor!

eGo,Ego Dizisi,fox tv

tıkr şeyin bittiğini söyleyip ondan ayrılır. Ego 11. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Sibel ile Erhan, tekrar bir arada olmaya başlıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Ego 11. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sibel İle Erhan Tekrar Beraber Olmaya Başlıyor!