e
sv

Tetikçinin Oğlu 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Metin Yaralanan Korkmaz’ı Bırakıp Gidebilecek Mi?

309 Okunma — 26 Nisan 2023 04:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fox Tv’nin yeni beğenilen dizisi Tetikçinin Oğlu, 3. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Metin ile İskender, otomobilleriyle tam burun buruna geldikleri anda ortaya bir kamyon giriyor ve o sırada Korkmaz oğlunu oradan uzaklaştırıyor. İskender, Metin’in Sibel ile görüştüğünü öğrenip onun da peşine düşüyor. Sibel, peşine düşen adamlardan kurtulmak için Korkmaz’dan yardım istiyor. Korkmaz, mürtecilerin götürüldüğü bir kamyonete oğluyla biniyor. Metin’in fenalaşmasıyla kamyonetten iniyorlar. İskender, elindeki takip aygıtından onların o kamyonette olduğunu öğrenip, içindekilerin üzerine kurşun yağdırıyor. Tetikçinin Oğlu 4. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Metin, yaralanan Korkmaz’ı bırakıp gidebilecek mi?

Metin Yaralanan Korkmaz’ı Bırakıp Gidebilecek Mi?

Tetikçinin Oğlu 4. kısım 1. fragmanında; İskender, içlerinde Korkmaz ile Metin var diye kamyonetin içini tüfeğiyle tarıyor. Daha sonra o kadar kişinin canını aldığı için pişmanlık duyup üzülüyor.  Metin ile Korkmaz, oradan uzaklaşıyor. Korkmaz, kaçmak için bir helikopter ayarlıyor. O sırada İskender geliyor ve Korkmaz yaralanıyor. Korkmaz, Metin ile Sibel’e çabucak helikoptere binip kaçmalarını işaret ediyor. Metin, babasına bakıp kalıyor. Metin, babasını yaralı bir biçimde bırakıp gidecek mi?

İşte Tetikçinin Oğlu 4. kısım 1. fragmanı…

TETİKÇİNİN OĞLU 3. KISIMDA NELER OLDU?

İskender, Metin’in sürdüğü ambulansın üzerine tam gaz otomobilini sürüyor. O sırada bir kamyonet ortaya giriyor. Korkmaz, çabucak direksiyona geçip oğlunu ve arkadaşını oradan uzaklaştırıyor. Erol, ağır yaralı olduğu için yarı yolda hayatını kaybediyor. Metin, hayattaki tek dostunu kaybetmenin hüznünü yaşıyor.

Korkmaz, tehlike gittikten sonra oğluyla konuşmak istiyor. Ona, annesinin nasıl öldüğünü soruyor. O da, bir adamın kendilerini alıp götürürken yolda kaza yaptıklarını ve annesinin orada can verdiğini anlatıyor. Korkmaz, adamın nasıl biri olduğunu soruyor. Metin ise, bu soru karşısında çok öfkeleniyor.

Huriye, ağabeyiyle konuşup onu sakinleştirmeye çalışıyor. Fakat başarılı olamıyor. Korkmaz, konutuna gidip tavşanların olduğu kümeste bulunan para dolu çantayı alıyor. İskender, onun içine koyduğu takip aygıtıyla onu takip etmeye başlıyor.

Bu ortada Metin’in, Sibel isimli bir kızla görüştüğünü öğrenip Yunus’tan o kızı bulmasını istiyor. Yunus, Sibel’i öbür bir isimle bildiği için ondan şüphelenmiyor ve ondan yardım istemek için yanına gidiyor. Yunus’a gelen telefonla Sibel onun elinden kurtuluyor.

Ancak peşine adamlar düşüyor. Sibel Korkmaz’ı arayıp ondan yardım istiyor. Korkmaz Sibel’i, adamların elinden kurtarıyor. Korkmaz, İskender’in mürteci sevkıyatı yaptığı kamyonetlerden birine oğluyla birlikte biniyor.

Metin, kapalı yerde kalınca kötüleşiyor. Korkmaz, çabucak kamyoneti durdurup oğluyla birlikte dışarı çıkıyor. O sırada İskender geliyor ve Korkmaz ile Metin’in o kamyonette olduğunu zannedip kamyoneti tüfeğiyle tarıyor.

Tetikçinin Oğlu 3. Kısım 2. Ön İzleme Yayında! Huriye Ağabeyini İntikam Almaktan Vazgeçirmeye Çalışıyor!

fox tv,Tetikçinin Oğlu,Tetikçinin Oğlu Dizisi

ren üzerine kurşun yağdırıyor. Tetikçinin Oğlu 4. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Metin, yaralanan Korkmaz’ı bırakıp gidebilecek mi?

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Tetikçinin Oğlu 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Metin Yaralanan Korkmaz’ı Bırakıp Gidebilecek Mi?