e
sv

Tetikçinin Oğlu 3. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Huriye Abisini İntikam Almaktan Vazgeçirmeye Çalışıyor!

305 Okunma — 25 Nisan 2023 21:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fox Tv’nin yeni beğenilen dizisi Tetikçinin Oğlu, 3. yeni kısmıyla bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Korkmaz Metin’e, annesine ne olduğunu sorar. Oda, bir adamın kendilerini otomobile bindirip götürürken kaza yaptıklarını ve annesinin öldüğünü söyler. Korkmaz’ın, adamın kim olduğunu sormasıyla Metin, öfkelenir. Metin, hayatının en büyük kabusundan bahsettiğini onun merak ettiği şeyin bu olduğu karşısında şaşırır. Tetikçinin Oğlu 3. kısım 2. ön izleme yayınlandı. Huriye ağabeyini, intikam almaktan vazgeçirmeye çalışıyor.

Huriye Ağabeyini İntikam Almaktan Vazgeçirmeye Çalışıyor!

Tetikçinin Oğlu 3. kısım 2. ön izlemesinde; Huriye, ağabeyinin yanına gidip ona, acısını anladığını söyleyip onun bu intikam hissinden vazgeçirmeye çalışıyor. O olmazsa kendilerine ne olacağını soruyor. İskender ise, oğlunun intikamından vazgeçmek istemiyor. Huriye ona, onun yeterli olduğunu görmeden oradan gitmek istemediğini söylüyor.

İşte Tetikçinin Oğlu 3. kısım 2. fragmanı…

TETİKÇİNİN OĞLU 2. KISIM ÖZETİ!

Metin, İskender’in kurşunuyla göğsünden yaralanır. Korkmaz İskender’i, etkisiz hale getirip oğlunu omzuna alıp oradan kaçırır. Bu ortada hasta olan Metin’in kanaması durmaz. İskender, oğlunu toprağa vermeden onlar kaçmasın diye tüm çıkışları fiyat.

Huriye, yeğeni Yiğit’in mevtini duyunca çabucak Bodrum’a gelir. Yunus, yıllardır kendisini görmeye gelmeyen annesine öfke kusar. Huriye, ağabeyinin Korkmaz’ın peşinde olduğunu öğrenince onu arar ve ona yardım etmek istediğini söyler. Korkmaz, Metin’i hastaneye götürüp tedavi ettirir. Lakin polislerin kendisini bulmadan oradan çıkmak zorunda kalır.

Hastanede Metin’in hemofili hastası olduğunu öğrenir. Daha sonra Huriye’nin eski konutuna sarfiyat. Huriye, onları meskeninde saklar. Metin, kendisine geldikten sonra Korkmaz’ı babası olarak görmez. Onun kendisini bulmadığı için affetmez. Korkmaz, karısının öldüğünü oğlunun yetimhanede büyüdüğünü ondan öğrenir.

Yunus Sibel’e, Yiğit’i nasıl öldürdüğünü anlatır. Sonra bu sırrı kimseye anlatmaması için onu tehdit eder. Sibel, Metin’in başının kederde olduğunu anlar ve onu arar. Metin, Erol’u kurtarmak için Huriye’nin konutundan kaçıp Sibel’in konutuna masraf. Ondan Erol’u bulmak için yardım ister.

İskender, Erol’u kaçırıp onu konuşturmak için türlü azap eder. Metin, ambulans kaçırıp Erol’u İskender’in elinden kurtarır. Korkmaz Sibel’i arar ve onun Erol’u kaçırmak için İskender’in yerine gittiğini öğrenir.

Metin, ambulansla uzaklaşırken İskender diğer bir yoldan onun önüne çıkar. Otomobilin frenini kesmeden onun üzerine sürer. Metin, onun son anda arabayı üzerine sürmekten vazgeçeceğini düşünür.

Tetikçinin Oğlu 3. yeni kısmıyla bu akşam Fox Tv ekranlarında olacak.

Tetikçinin Oğlu 3. Kısım 1. Ön İzleme Yayında! Metin Korkmaz’a Kaza Gününü Anlatıyor!

fox tv,Tetikçinin Oğlu,Tetikçinin Oğlu Dizisi

eyin bu olduğu karşısında şaşırır. Tetikçinin Oğlu 3. kısım 2. ön izleme yayınlandı. Huriye ağabeyini, intikam almaktan vazgeçirmeye çalışıyor

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Tetikçinin Oğlu 3. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Huriye Abisini İntikam Almaktan Vazgeçirmeye Çalışıyor!