e
sv

Kraliçe 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Gaye Ateş’in Başına Bela Oluyor!

222 Okunma — 25 Nisan 2023 21:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin sevilen dizisi Kraliçe, 6. yeni kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Deniz, Ateş’e bir talih daha vermeyi kabul eder. Ancak ondan hayatında daha fazla palavra olmasını istemediğini söyler. Ateş de, Deniz’e bu mevzuda kelam verir. Lakin Ateş’in eski sevgilisi onun karşısına çıkıp ondan bir oğlu olduğunu söyler. Ateş, tam işleri yoluna koyduğunu düşünürken bu haberle hayatı tekrar alt üst olur. Kraliçe 6. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Gaye, Ateş’in başına bela oluyor.

Gaye Ateş’in Başına Bela Oluyor!

Kraliçe 6. kısım 2. fragmanında; Ateş, tamda Deniz’le birlikte olmaya başlamışken Gaye ortaya çıkıyor. Ateş için olaylar asla durmak bilmiyor. Bu defa de Gaye’nin baskısı altına giriyor. Gaye, Ateş’in karşısına çiftlikte çıkıyor ve ona kendisinden kurtulamayacağını söylüyor. O sırada Deniz geliyor. Deniz, onların konuşmalarını duyuyor mu?

İşte Kraliçe 6. kısım 2. fragmanı…

KRALİÇE 5. KISIM ÖZETİ!

Ali, Ziya’nın tuzağına düşüp yüz bin lira karşılığında o malları çiftliğe yerleştirir. Son anda Zeynep Ali’nin bir şeyler sakladığını görür ve kardeşinin Ziya’nın tuzağına düştüğünü anlar. Ona çok öfkelenir fakat ne yapmak gerektiğini de çabucak düşünür. İki kardeş o malları götürüp Ziya’nın yerine bırakır. Ziya, sonraki gün büyük bir zevkle Ali’yi polislere ihbar eder.

Polisler çiftlikte bir şey bulamayınca Ziya, oyuna geldiğini anlar. Bu oyunu bozanın Zeynep olduğunu anlayan Ziya, ondan intikam almak için kardeşlerinin yanında Zeynep’in evli bir adamla münasebeti olduğunu açıklar. Bu durum karşısında Zeynep, çok bozulur.

En çok Deniz kardeşine reaksiyon gösterir. Ona, kendisinin yaşadığı durumu anlamamış üzere nasıl evli bir adamla münasebet kurduğunu sorar. Zeynep, komiserin evli olduğunu bilmeden onunla birlikte olduğunu bir türlü ne Deniz’e ne de, Ali’ye anlatamaz.

Deniz çiftliğe yatırım yapmak isteyen Gaye’nin Ateş’le olan geçmişinden habersiz onunla görüşmeyi kabul eder. Ateş bir yandan Deniz’in itimadını kazanmaya çalışırken Gaye’nin oyunundan haberi yoktur. Deniz ise Mahirle görüşerek boşanma davasını açmayı planlarken Ateş’in oyununa oyunla karşılık vermeyi başına koyar.

Kraliçe 6. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ateş Eski Sevgilisinden Bir Oğlu Olduğunu Öğreniyor!

kanal d,kraliçe,Kraliçe dizisi

yunu düşünürken bu haberle hayatı tekrar alt üst olur. Kraliçe 6. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Gaye, Ateş’in başına bela oluyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kraliçe 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Gaye Ateş’in Başına Bela Oluyor!