e
sv

Survivor Elanur Pat

622 Okunma — 15 Ocak 2023 20:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Elanur Pat kimdir, kaç yaşında? Survivor Elanur hakkında bilgiler

Elanur Pat Survivor fenomenler kadrosunda yer alacağı kesinleşen isimlerden biri oldu. Sosyal medya paylaşımlarıyla tanınan Elanur Pat, daha önce Exatlon Challenge yarışmasına katılmıştı. Peki, Survivor 2023 kadrosunda yer alan Elanur Pat kimdir, kaç yaşında?

Aslen Ordulu olan Elanur Pat, 30 Aralık 2000 tarihinde dünyaya geldi. Yalova Üniversitesi’nde Bilgisayar Programcılığı ve Yazılım Mühendisliği bölümünde öğrenim gördü. “RunalexX” kullanıcı adıyla katıldığı Twitch uygulamasıyla adını geniş bir kitleye duyurdu.

“Bela” şarkısıyla YouTube’da adından söz ettirmeyi başardı. Elanur son olarak Exatlon Challenge’da mücadele etti.

Elanur Pat kimdir, kaç yaşında? Survivor Elanur hakkında bilgiler – 1
SURVİVOR’A GİTMEDEN ÖNCE SON PAYLAŞIM

Survivor’a gitmeden önce takipçilerine mesaj bırakan Elanur Pat; “Bu Eloşunuza görüşürüz postu. Beni bu zamana kadar seven herkes ne kadar mücadeleci ve hırslı olduğumu biliyordur, onca lince rağmen bosa ayakta kalmadık. Survivor maceramda kalbim hislerim beni nereye götürürse oraya kadar gideceğim. Ben hep tanıdığınız deli, fevri, her şeye gülen Ela’yım. Bütün hayatımı bir cesaretle sizinle paylaştığım için çok mutlu olmuştum ve orada göreceğiniz Ela için de çok mutluyum. Asla kendim olmaktan vazgecmeyeceğim, destekleriniz benim için çok önemli. Canım dostlarım, aileme iyi bakın. Sizi cok seviyorum.” ifadelerini kullandı.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Survivor Elanur Pat