e
sv

Ünlü Rapçi Sefo Ameliyat Oldu

47 Okunma — 11 Ocak 2024 18:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Başarılı rap sanatkarı Sefo hastaneden yaptığı paylaşımlarla takipçilerini endişelendirdi. 

Sefo

İlk paylaşımını sedye üzerinde yapan Sefo, yürekleri ağza getirdi. Arka arda paylaştığı Instagram öyküleriyle durum bildirimi yaparak hayranlarına düzgünüm bildirisi verdi. Ünlü rapçi “albüm iptal” dedi. “Arkadaşlar ne oldum değil, ne olacağım diyeceksiniz. 3-4 ay evvel şurada sahnedeydim, artık yataktayım.” sözlerini kullanarak kaldığı hastanenin görünümünü paylaştı. Akabinde “sünnet oldum arkadaşlar bir meşakkat yok pek iyiyim” diyerek esprili bir lisanla hayranlarını rahatlattı. 

Sefo

Safra kesesi ameliyatı olduğunu belirten Sefo gelen geçmiş olsun dileklerine teşekkür ettiği paylaşımı yapmayı da ihmal etmedi. 

Sefo

Sefo Kimdir

16 Mart 1998’de Samsun’da dünyaya gelen rapçi aslen Trabzon Araklılı. Balık burcu.  2018 yılında müzik piyasasına adımını atan birinci müziği “Yalan” ile mesleğine başladı., Bilmem Mi müziğiyle da büyük bir hayran kitlesi oluşturmaya başladı. 

Gerçek isminin Seyfullah Sağır olduğunu açıklayan rapçi, takma isim olarak Sefo’yu kullanıyor.

2021 yılında Bilmem Mİ? müziğiyle mükafatlar toplamaya başlayan rapçi, MGD 25. Altın Objektif Ödülleri’nde Yılın Rap Müziği mükafatını, 47. Pantene Altın Kelebek Ödüller’nde En Düzgün Rapçi Mükafatı ve Yılın Müziği Ödülü’nü kazandı. 

2022 yılında Altın Plak Ödülleri’nde Diamond Plak Ödülü’nü, MGD 26. Altın Objektif Ödülleri’nde Yılın Rap Müzikçisi Mükafatını, 10. GQ Men Of The Year Ödülleri’nde Yılın Hype’ı Ödülü’nü, 48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde ise En Yeterli Rapçi Ödülü’nü aldı.

YouTube’de; Bilmem Mi? (211 milyon), ISABELLE (173 milyon), Bonita (143 milyon), Tutsak (125 milyon) görüntülenmeye sahip. 

Ünlü rapçi geçmişte müziği hakkında yaptığı itirafla dikkat çekmişti: “Bilmem mi?” müziğinin gördüğü ilgi ve alaka hakkında “Şarkı hoştu, beşerler beğendi. Müziğin İspanyolca remiksi dahi yapıldı. Meksikalı bir kümeyle dünyaya açılacağız. Müziklerimi Esenyurt’taki okuluma metrobüsle giderken yolda yazdım”.

Sefo

Başarılı rap sanatkarı Sefo hastaneden yaptığı paylaşımlarla takipçilerini endişelendirdi. Sedye üzerinde paylaşam yapan Sefo, korkuttu.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Ünlü Rapçi Sefo Ameliyat Oldu