e
sv

Yalı Çapkını’nın Abidin’i Mustafa Ersin Arıcı Ağda Yaptırdı!

48 Okunma — 11 Ocak 2024 18:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yalı Çapkını dizisi ile akıllarda kalan Ersin Arıcı’nın eski hali gündem oldu. Katıldığı programda ağda yaptıran Yalı Çapkının Abidin’i sıkıntı anlar yaşadı.

Yalı Çapkını dizisi hem argümanlı sahneleri hem de konusu ile izleyicileri ekrana kilitliyor.  Yalı Çapkını dizisinde öne çıkan isimlerden biri olan Abidin rolüne Mustafa Ersin Arıcı hayat veriyor.

Mustafa Ersin Arıcı’nın yıllar evvel katıldığı programdaki manzaraları yıllar sonra yine ortaya çıktı. Oyuncunun, programda ‘Urfalıyam Ezelden’ türküsü çalınırken  ağda yaptırması gündem oldu.

Yalı Çapkını’nda Ferit karakterinin sağ kolu olarak oynayan ve Suna ile yaşadığı aşk ile dikkat çeken, Abidin’in 2013 yılında Fox TV’de yayınlanan ‘İmkansız Karaoke Yılbaşı Özel’ programının yarışmacılarından biri olduğu öğrenildi.

Mustafa Ersin Arıcı Hem Söyledi Hem Acı Çekti

Programda otomobil kazanmak için yarışan Arıcı yarışta gündem olacak anlar yaşadı. “Urfalıyam Ezelden” kesimini okumaya başlayan Arıcı’nın ağda yapılırken şarkıyı söylemeye devam etmesi gerekti.Araba kazanmak için yarışan Arıcı’nın imgeleri, hayranlarını şaşırttı.

Kollarına bacaklarına ve göğsüne ağda yapılırken türküyü söylemeye devam eden Arıcı sıkıntı anlar yaşadı. Onun bu hali toplumsal medyada gündem oldu.

Mustafa Ersin Arıcı

Yalı Çapkını dizisi ile akıllarda kalan Ersin Arıcı’nın eski hali gündem oldu. Katıldığı programda ağda yaptıran Yalı Çapkının Abidin’i güç anlar yaşadı.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Yalı Çapkını’nın Abidin’i Mustafa Ersin Arıcı Ağda Yaptırdı!