e
sv

Tuğba Ekinci’ye şok soru: “Hiç arabada seviştin mi?”

44 Okunma — 09 Ocak 2024 15:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sosyal medyanın en çok dikkat çeken isimlerinden biri olan ünlü müzikçi Tuğba Ekinci, katıldığı bir programda kendisine sorulan sorulara verdiği şaşırtan yanıtlar ile gündeme bomba üzere düştü.

Son yıllarda müziklerinin yanında gündeme dair yaptığı yorumları ve gözü pek paylaşımları ile isminden sıkça kelam ettiren  Tuğba Ekinci, tekrar isminden kelam ettirmeyi başardı.

Tuğba Ekinci’ye “Hiç Otomobilde Seviştin mi”

Son olarak YouTube’da yayınlanan bir programda yer alan Ekinci, sorulan özel sorulara verdiği karşılıklarıyla programa damga vurdu.

Programda kendisine sorulan “Hiç otomobilde seviştin mi? Bunu Kerimcan’a da sormuştuk.”  sorusuna karşılık olarak “Ona ne soruyorsun”

 “Hayır! Ona ne soruyorsun o zaten… O soruyu sorman saçma! Kerimcan çok tatlı, ziyanı kendine sevişme canım arabada” yanıtını verdi.

“İlk buluşmada öpüştün mü?”

Ekinci, “İlk buluşmada öpüştün mü?” sorusuna ise “Ne genç kızken ne artık hiç.. Adamı süründürürüm askerlik üzere.” dedi.

tuğba ekinci

Sosyal medyanın en çok dikkat çeken isimlerinden biri olan ünlü müzikçi Tuğba Ekinci, katıldığı programda sorulan sorulara verdiği şaşırtan karşılıkları ile gündem oldu.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Tuğba Ekinci’ye şok soru: “Hiç arabada seviştin mi?”